01 Wrzesień 2014 22:57
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

CZESIO1958
23.08.2014 12:31
Gdańsk Grunwaldzka pomykało teraz kilkadziesiąt motocykli w eskorcie policj płącze

Junaktemple
19.08.2014 01:29
Planuje kto zakupy w skuterze, chetnie podlacze sie na kilka pierdulek. Junaktemple

CZESIO1958
15.08.2014 13:47
Lampa z napisem Stop hmmm Gdzieś juz widziałem, ale nie wiem czy to oryg. czy rzemiosło.

grzebacz
14.08.2014 21:12
tam gdzie kupuje papier jest zawsze ,kupiłem r90,ajs poszedł niestety

MirekP
14.08.2014 15:59
8000 PLN za AJS 650 z 62r to przyzwoita cena ale zalezy w jakim stanie jest motocykl. Na rynku UK ceny za tego typu motocykle (rozne twiny) zaczynaja sie zazwyczaj od 1500 - 2000 funtow

zbyszek
14.08.2014 12:51
Witam mam Junaka z 1959 roku i lampa tył ma napis stop czy takie były czy to robota prywaciarza

CZESIO1958
14.08.2014 08:39
Hmm a stan i papier? Jak masz kase i nie bedzie Cie gonic mus sprzedania to...

grzebacz
13.08.2014 23:20
no takiego mogę kupić za połowe tej ceny...więc nie wiem ,i do tego z 62

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Nadwozie .
 Drukuj temat
wózek boczny WB3
Mateusz
witam, jestem w trakcie remontu wózka WB3 , stan nienajlepszy w związku z tym prosił bym o pomoc w postaci dokumentacji technicznej , zdjęć z przebiegu remontów , i o ewentualne ceny takiego remontu. z góry dziękuje

JBR
Jako, że temat wózkowy trochę leży uzupełnię, go o fotki zamka oparcia siedzenia. Sam wiele lat nie wiedziałem jak powinien wyglądać oryginalny, ale udało mi się namierzyć ten mechanizm:

https://picasaweb...5005607010

piotr
siemka mam prawie kompletny wózek boczny a nawet instukcjie obsługi ,mieszkam niedaleko 15km od stargardu także służe pomocą mój tel.667947463

Mateusz
siema , tak dokładnie to jestem z dolic , a ten wózek jest na sprzedaż ? jeśli nie to może masz jakieś części na sprzedaż ?? głównie chodzi mi o wachacz , podłokietniki , siedzenie i oś koła . i jeszcze jedno , jest u nas w okolicy jakiś blachaż który zrobił by blacharkę gondoli ??

JBR
Piotrze, a może mógłbyś zeskanować i wrzucić tu na stronę instrukcję obsługi wózka. Zacny byłby to materiał dla potomności.Smile

fabian harz
Hallo Mateusz mam wachacz, moge odstapic.
Pozdrowko
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke

Mateusz
Witam Fabian , w jakim jest stanie ? i za ile bys mi go odstąpił ?

fabian harz
Wachacz jest nowy nigdy nie uzywany kosztowal mnie 130 zl + przesylka.
Wspolczesna produkcja. Kupilem go 3 lata temu. Teraz juz chyba nikt tego nie robi.
W kazdym razie nie widzialem.
Odstapie za 120 zl bo nie potrzebuje.
Pozdrowko
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Mateusz
ok pisze się na to , to jak to załatwimy ??

fabian harz
Skontaktuj sie na priva:

Pozdrowko
Fabian

merh
nie bede zakładał tematu. prosze was o zdjęcia siedzenia kosza wb3. z kazdej strony w duzej rozdzielczosci. mam jakieś,niby oryginał ale chce porownać co i jak powinno byc rozwiazane. w koszu jest zatrzask do siedzenia itd.. jesli ktos wspomoże to albo link na picase,albo foty na

A teraz czas na kolejną warstwę podkładu Grin

Markus
merh napisał(a):
/.../ prosze was o zdjęcia siedzenia kosza wb3. z kazdej strony w duzej rozdzielczosci. mam jakieś,niby oryginał ale chce porownać co i jak powinno byc rozwiazane. w koszu jest zatrzask do siedzenia itd.. jesli ktos wspomoże to albo link na picase,albo foty na /.../

Ja tylko takie znam, na stronie DJ:
http://dzikijunak...y/TR_wozki

Tu jest jeszcze cos:
http://dzikijunak...y/album808

Lepsze jak nic. Smile

Mateusz
witam , co sadzicie o kupnie oryginalnej lampy przedniej do wb3 za 180 zł ? dodam że szkło posiada jakieś tam mikropeknięcia ale poza tym ok , oprawa w stanie super , opłaci sie ????

Markus
Mateusz napisał(a):
witam , co sadzicie o kupnie oryginalnej lampy przedniej do wb3 za 180 zł ? dodam że szkło posiada jakieś tam mikropeknięcia ale poza tym ok , oprawa w stanie super , opłaci sie ????

Na Ebaju (D) aukcja na lampy do przywózka (BMW, Ural itd.) zaczyna sie od 1 EUR, wiec ca. 4 zl.
Ale sa jeszcze 4 dni, wiec moze podrozeje?
http://www.ebay.d...m270.l1313

Ceny na takie oryginalne gadzety trudno porównywac. Generalnie jak oferta jest wieksza, to sa tansze, jak mniejsza, to drozsze.
Rynek dobrych czesci do Junaka jest w miedzyczasie maly, do przywózków jeszcze mniejszy, bo bylo ich raptem tylko kilka tysiecy, wiec ceny sa jakie sa.
Mozna miec szczescie i jeszcze wyrwac cos tanio, ale mozna tez czekac na tania okazje i sie jej nie doczekac, a przywózek jest niekompletny i nie mozna z nim bez oswietlenia wyjechac na droge publiczna.
No chyba, ze cos innego prowizorycznie zamontujesz.
Ja bym powiedzial, ze jak chcesz miec pelna oryginalnosc i tej lampy potrzebujesz, to z bólem serca, ale bierz - pod warunkiem, ze jest rzeczywiscie OK.
Troche zaboli przy kupnie, ale bedziesz ja juz mial, nie bedziesz sobie nia juz zawracal glowy, a ból z czasem przejdzie. Smile
No i te pieniadze nie beda wyrzucone, bo oryginalny przywózek z oryginalnymi czesciami tez potem bedzie mial odpowiednia wartosc.
Junak stal sie w miedzyczasie dobra inwestycja finansowa, jego przyrost wartosci w ostatnich 10 latach byl duzo wiekszy, jak np. na jakies lokaty kapitalowe w banku.

merh
posiada ktos zdjecia mocowania szyby do WB3? lub jakis paintowy rysunek z wymiarami lub chociaz kształtem.

Połączony z 26.01.2012 20:45:
Mam newsa odnosnie materiału na kule do mocowania kosza. Po długich poszukiwaniach odnalazłem to czego szukałem. sworznie łaczące wahacz z przodem ramy w iveco daily (te stare trupy dostawcze) ma w sobie kulę srednicy 30mm oraz odpowiednią długosc. na jego koncu jest gwint... 16x1,5. wystarczy stoczyc niewielkie zgrubienie i kula gotowa.co najwazniejsze o odpowiedniej twardosci. a łapy trzymajace kule pasują oczywiscie z ruskich zaprzęgów.np k-750.

To dla tych,ktorym ciezko znalezc mocowania wozka. Foty porobie po cynkowaniu jak to wyglada w praktyce.

Połączony z 01.02.2012 22:07:
PYTANIE: w jaki sposob wygiać 2mm plexi w łuk. rozmiary 60x60. za cholere nie moge jej rozgrzac rownomiernie. Ma ktos jakis pomysł?

Jesli chodzi o ogolne wykonanie listwy dolnej szyby do wozka oraz bocznych krawędzi to ja zrobiłem boki z nierdzewki,a listwa na dole szyby z .. starego,aluminiowego karnisza Grin taki peerelowski. ma ładne przetłoczenia,jak na koszu stoye od awo i stylowo pasuje jak najbardziej..

Połączony z 02.02.2012 20:58:
lh3.googleusercontent.com/-5DhDnlz_k3I/Tyrq0fGTpyI/AAAAAAAAH5k/jLfj4egSSd4/s800/owiew4.jpg

Na prosbe kolegi Przemka.
Edytowane przez merh dnia 02.02.2012 20:58

kalinowski84
Dziękuje bardzo za zdjęcie.
Mógłbym jeszcze prosić foto mocowania środkowego i w jaki sposób jest mocowana "skóra" do wózka jeśli jest mocowana, a i jaka jest długość mocowania bocznego?

merh
a czy nie prosciej byloby sobie to do szyby indywidualnie zrobic? Ja sie nie bawie w pseudooryginały.Robie jak mi wygodniej.Mocowanie farucha do gondoli
lh6.googleusercontent.com/-SEb-IAoZ9uM/Tyu-RogQbHI/AAAAAAAAH5w/IY8CSpWDKw4/s800/owiew3.jpg
lh5.googleusercontent.com/-bdbNDAGfpw4/Tyu-RvoL1sI/AAAAAAAAH50/89tXnPDq95Y/s800/owiew1.jpg
Zdjecia podesłał mi kolega Markus. Są wybitnie przydatne. Czekam na poliwęglan 2mm. Moge podesłac wymiary,ktore zastosowałem u siebie.

Harpek
Potrzebuję wymiary rurki do podtrzymywania nóg w gondoli, a jest ktoś z okolic Jarosławia? potrzebowałbym zwymiarować ramę bo ja mam nieoryginalną z verolexa

Mateusz
jutro jak będę miał chwilę postaram się zwymiarować ten podnóżek

wedkar
Witam potrzebuje błotnik do wózka WB3, gdzieś mi na allegro "mignął" i już od dłuższego czasu sie nie ukazuje replika oczywiście ... może ktoś ma do sprzedania oryginał mile widziany ale replikę też przytule

Przejdź do forum:

2,791,365 unikalne wizyty