25 Lipiec 2014 03:33
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

andilein45
16.07.2014 02:16
Fantastisch, aber da ist doch noch Platz für mindestens 20mm mehr Hub / ale tam je jeste misto pro minimalnie 20mm vic skok (Verkaufst Du die?/Prodavas?)

hdmat
14.07.2014 23:28
Junak kolegę przerósł??? Smutne że tak się to kończy.

100jaroslev
13.07.2014 14:18
pisac jak ktos zainteresowany http://olx.pl/ofer
ta/zamienie-junaka
-m10-1965rok-CID5-
ID6rDN5.html#c08ae
29010;promoted

Vicia
11.07.2014 20:23
"Siedem dni ma tydzień I każdy z tych siedmiu dni, Gdyby nie sobota, Każdy taki sam by był. Każdy na nią czeka, bo wie, Że w ten jeden dzień Wszystko jest możliwe, Wszystko może zdarzyć si

Brzoza
11.07.2014 12:05
Koledzy, jaki jest rozmiar oringa w amortyzatorach?

Michal
10.07.2014 11:09
Nie lubisz krytyki Jarco Grin

zdzicho
22.06.2014 17:09
to świat drogi -za daleko

Vicia
14.06.2014 21:35
zdzicho to masz na autobanie 29 z Oldenburga na Wilhelmschawen jak bys leciał.a od naszej Polskiej granicy to jakies 600km na zachód..szkoda bo jutro juz sie bedą rozjeżdzać.Impreza
trwa trzy dni od

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Nadwozie .
 Drukuj temat
wózek boczny WB3
Mateusz
witam, jestem w trakcie remontu wózka WB3 , stan nienajlepszy w związku z tym prosił bym o pomoc w postaci dokumentacji technicznej , zdjęć z przebiegu remontów , i o ewentualne ceny takiego remontu. z góry dziękuje

JBR
Jako, że temat wózkowy trochę leży uzupełnię, go o fotki zamka oparcia siedzenia. Sam wiele lat nie wiedziałem jak powinien wyglądać oryginalny, ale udało mi się namierzyć ten mechanizm:

https://picasaweb...5005607010

piotr
siemka mam prawie kompletny wózek boczny a nawet instukcjie obsługi ,mieszkam niedaleko 15km od stargardu także służe pomocą mój tel.667947463

Mateusz
siema , tak dokładnie to jestem z dolic , a ten wózek jest na sprzedaż ? jeśli nie to może masz jakieś części na sprzedaż ?? głównie chodzi mi o wachacz , podłokietniki , siedzenie i oś koła . i jeszcze jedno , jest u nas w okolicy jakiś blachaż który zrobił by blacharkę gondoli ??

JBR
Piotrze, a może mógłbyś zeskanować i wrzucić tu na stronę instrukcję obsługi wózka. Zacny byłby to materiał dla potomności.Smile

fabian harz
Hallo Mateusz mam wachacz, moge odstapic.
Pozdrowko
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke

Mateusz
Witam Fabian , w jakim jest stanie ? i za ile bys mi go odstąpił ?

fabian harz
Wachacz jest nowy nigdy nie uzywany kosztowal mnie 130 zl + przesylka.
Wspolczesna produkcja. Kupilem go 3 lata temu. Teraz juz chyba nikt tego nie robi.
W kazdym razie nie widzialem.
Odstapie za 120 zl bo nie potrzebuje.
Pozdrowko
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Mateusz
ok pisze się na to , to jak to załatwimy ??

fabian harz
Skontaktuj sie na priva:

Pozdrowko
Fabian

merh
nie bede zakładał tematu. prosze was o zdjęcia siedzenia kosza wb3. z kazdej strony w duzej rozdzielczosci. mam jakieś,niby oryginał ale chce porownać co i jak powinno byc rozwiazane. w koszu jest zatrzask do siedzenia itd.. jesli ktos wspomoże to albo link na picase,albo foty na

A teraz czas na kolejną warstwę podkładu Grin

Markus
merh napisał(a):
/.../ prosze was o zdjęcia siedzenia kosza wb3. z kazdej strony w duzej rozdzielczosci. mam jakieś,niby oryginał ale chce porownać co i jak powinno byc rozwiazane. w koszu jest zatrzask do siedzenia itd.. jesli ktos wspomoże to albo link na picase,albo foty na /.../

Ja tylko takie znam, na stronie DJ:
http://dzikijunak...y/TR_wozki

Tu jest jeszcze cos:
http://dzikijunak...y/album808

Lepsze jak nic. Smile

Mateusz
witam , co sadzicie o kupnie oryginalnej lampy przedniej do wb3 za 180 zł ? dodam że szkło posiada jakieś tam mikropeknięcia ale poza tym ok , oprawa w stanie super , opłaci sie ????

Markus
Mateusz napisał(a):
witam , co sadzicie o kupnie oryginalnej lampy przedniej do wb3 za 180 zł ? dodam że szkło posiada jakieś tam mikropeknięcia ale poza tym ok , oprawa w stanie super , opłaci sie ????

Na Ebaju (D) aukcja na lampy do przywózka (BMW, Ural itd.) zaczyna sie od 1 EUR, wiec ca. 4 zl.
Ale sa jeszcze 4 dni, wiec moze podrozeje?
http://www.ebay.d...m270.l1313

Ceny na takie oryginalne gadzety trudno porównywac. Generalnie jak oferta jest wieksza, to sa tansze, jak mniejsza, to drozsze.
Rynek dobrych czesci do Junaka jest w miedzyczasie maly, do przywózków jeszcze mniejszy, bo bylo ich raptem tylko kilka tysiecy, wiec ceny sa jakie sa.
Mozna miec szczescie i jeszcze wyrwac cos tanio, ale mozna tez czekac na tania okazje i sie jej nie doczekac, a przywózek jest niekompletny i nie mozna z nim bez oswietlenia wyjechac na droge publiczna.
No chyba, ze cos innego prowizorycznie zamontujesz.
Ja bym powiedzial, ze jak chcesz miec pelna oryginalnosc i tej lampy potrzebujesz, to z bólem serca, ale bierz - pod warunkiem, ze jest rzeczywiscie OK.
Troche zaboli przy kupnie, ale bedziesz ja juz mial, nie bedziesz sobie nia juz zawracal glowy, a ból z czasem przejdzie. Smile
No i te pieniadze nie beda wyrzucone, bo oryginalny przywózek z oryginalnymi czesciami tez potem bedzie mial odpowiednia wartosc.
Junak stal sie w miedzyczasie dobra inwestycja finansowa, jego przyrost wartosci w ostatnich 10 latach byl duzo wiekszy, jak np. na jakies lokaty kapitalowe w banku.

merh
posiada ktos zdjecia mocowania szyby do WB3? lub jakis paintowy rysunek z wymiarami lub chociaz kształtem.

Połączony z 26.01.2012 20:45:
Mam newsa odnosnie materiału na kule do mocowania kosza. Po długich poszukiwaniach odnalazłem to czego szukałem. sworznie łaczące wahacz z przodem ramy w iveco daily (te stare trupy dostawcze) ma w sobie kulę srednicy 30mm oraz odpowiednią długosc. na jego koncu jest gwint... 16x1,5. wystarczy stoczyc niewielkie zgrubienie i kula gotowa.co najwazniejsze o odpowiedniej twardosci. a łapy trzymajace kule pasują oczywiscie z ruskich zaprzęgów.np k-750.

To dla tych,ktorym ciezko znalezc mocowania wozka. Foty porobie po cynkowaniu jak to wyglada w praktyce.

Połączony z 01.02.2012 22:07:
PYTANIE: w jaki sposob wygiać 2mm plexi w łuk. rozmiary 60x60. za cholere nie moge jej rozgrzac rownomiernie. Ma ktos jakis pomysł?

Jesli chodzi o ogolne wykonanie listwy dolnej szyby do wozka oraz bocznych krawędzi to ja zrobiłem boki z nierdzewki,a listwa na dole szyby z .. starego,aluminiowego karnisza Grin taki peerelowski. ma ładne przetłoczenia,jak na koszu stoye od awo i stylowo pasuje jak najbardziej..

Połączony z 02.02.2012 20:58:
lh3.googleusercontent.com/-5DhDnlz_k3I/Tyrq0fGTpyI/AAAAAAAAH5k/jLfj4egSSd4/s800/owiew4.jpg

Na prosbe kolegi Przemka.
Edytowane przez merh dnia 02.02.2012 20:58

kalinowski84
Dziękuje bardzo za zdjęcie.
Mógłbym jeszcze prosić foto mocowania środkowego i w jaki sposób jest mocowana "skóra" do wózka jeśli jest mocowana, a i jaka jest długość mocowania bocznego?

merh
a czy nie prosciej byloby sobie to do szyby indywidualnie zrobic? Ja sie nie bawie w pseudooryginały.Robie jak mi wygodniej.Mocowanie farucha do gondoli
lh6.googleusercontent.com/-SEb-IAoZ9uM/Tyu-RogQbHI/AAAAAAAAH5w/IY8CSpWDKw4/s800/owiew3.jpg
lh5.googleusercontent.com/-bdbNDAGfpw4/Tyu-RvoL1sI/AAAAAAAAH50/89tXnPDq95Y/s800/owiew1.jpg
Zdjecia podesłał mi kolega Markus. Są wybitnie przydatne. Czekam na poliwęglan 2mm. Moge podesłac wymiary,ktore zastosowałem u siebie.

Harpek
Potrzebuję wymiary rurki do podtrzymywania nóg w gondoli, a jest ktoś z okolic Jarosławia? potrzebowałbym zwymiarować ramę bo ja mam nieoryginalną z verolexa

Mateusz
jutro jak będę miał chwilę postaram się zwymiarować ten podnóżek

wedkar
Witam potrzebuje błotnik do wózka WB3, gdzieś mi na allegro "mignął" i już od dłuższego czasu sie nie ukazuje replika oczywiście ... może ktoś ma do sprzedania oryginał mile widziany ale replikę też przytule

Przejdź do forum:

2,667,151 unikalne wizyty