23 October 2019 21:20
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Suchy
23.10.2019 19:02
W Kielcach wycenią: https://www.youtub
e.com/watch?v=IKg-
UWZoUBg&feature=you
tu.be&fbclid=IwAR0W
drMtvTR8GeC6BFBJsO
EmbRQq3-iYnIiwlQ-D
aCzeEict5tGkjU_JbM
U&app=desktop, ja wyceniam na 333,33 zł.

Krzysiek L
20.10.2019 14:21
Panowie jaka jest realna wartość blotnika przedniego do m10? Stan dobry,bez dziur,wgnieceń. Komplet z pałąkami

bank
17.10.2019 19:16
Kupie oprawke żarówki ???

marjew
13.10.2019 11:36
kogo polecacie od regeneracji iskrowników?

Czarny
18.09.2019 09:40
Mam prośbę, czy ktoś z kolegów ma kontakt do Wulkana. Pisałem na priv., ale zero odzewu.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Ogólny » Różne
 Drukuj temat
Przywitaj się
Tomek Sz
wierny napisał(a):

Mam nadzieję że od wiosny zacznie zwiedzać okolicę bliższą i dalszą.PozdrawiamWink

I tej idei musisz być wierny Smile

Witaj!

zdzicho
Witajcie Pany, jak się kiedys wszyscy z forum uporamy z maszynami ruszymy do Krasnego na chmielaki gg36
JUNAK M10 RAMA 25538 1961R./ MW-750M RAMA R12ŻT5219 1974R.

tel.888599749  heyah
cabrio1
Witam. Mam na imię Łukasz i jestem z Legnicy. Przygode z Junakiem zacząłem w 1996 roku kiedy zakupiłem pierwszego Junaka niestety bez papieru 1964, w 99 kupiłem drugiego zarejstrowanego z 1960 troche pomodzonego z połamana rama. Z dwoch powstal jeden pomodzony i zaczeły sie zloty itp. Niestety tez przezył połamaną ramę w wypadku z nie mojej winy oczywiscie. Po grzaniu spawaniu i wzmocnieniu ramy junak wrocil na drogę lecz nie na długo bo od 2004 pojawily sie bardzo powazne problemy osobiste i poszedl w kąt i tak stoi do tej pory. Dorosłem w koncu do tego iż trzeba go odbudowac gdyz był to moj upragniony motocykl a teraz kundelek stoi zawalony rzeczami. Mysle ze dzieki wiedzy tutaj zgromadzonej i waszej ktora posiadacie sie to uda. Bedzie to dluga droga ale dam rade gorzej z brakiem czasu. Pomału odgrzebuje czesci ktore mam i szukam czego brakuje. Rozpisalem sie troszke wiec jeszcze raz witam szanowne grono i pozwole sobie wkleic link do pokazania czym aktualnie jezdze i zbudowalem od srubki
https://www.youtu...RNJ4YtlXA4

CZESIO1958
Trajka Grin
Junak zawsze będzie Junakiem nawet zmodzony Pfft
Witam

Mariusz-
Witaj Łukasz.
www.naszecytrusy.... Największa profesjonalna baza danych o cytrusach w Polsce. Największa ilość fachowców/użytkowników posiadających doświadczenie w hodowli cytrusów. Admin

motomino
Hej, jestem Łukasz, mieszkam w Wawie. Przygodę z Jankiem zacząłem od przejściówki z 1960r, która wpadła w moje ręce w ubiegłym roku. Pzdr

mariuszm10
Witaj!

Vicia
cabrio1 napisał(a):

Witam. Mam na imię Łukasz i jestem z Legnicy. Przygode z Junakiem zacząłem w 1996 roku kiedy zakupiłem pierwszego Junaka niestety bez papieru 1964, w 99 kupiłem drugiego zarejstrowanego z 1960 troche pomodzonego z połamana rama. Z dwoch powstal jeden pomodzony i zaczeły sie zloty itp. Niestety tez przezył połamaną ramę w wypadku z nie mojej winy oczywiscie. Po grzaniu spawaniu i wzmocnieniu ramy junak wrocil na drogę lecz nie na długo bo od 2004 pojawily sie bardzo powazne problemy osobiste i poszedl w kąt i tak stoi do tej pory. Dorosłem w koncu do tego iż trzeba go odbudowac gdyz był to moj upragniony motocykl a teraz kundelek stoi zawalony rzeczami. Mysle ze dzieki wiedzy tutaj zgromadzonej i waszej ktora posiadacie sie to uda. Bedzie to dluga droga ale dam rade gorzej z brakiem czasu. Pomału odgrzebuje czesci ktore mam i szukam czego brakuje. Rozpisalem sie troszke wiec jeszcze raz witam szanowne grono i pozwole sobie wkleic link do pokazania czym aktualnie jezdze i zbudowalem od srubki
https://www.youtu...RNJ4YtlXA4

Widzę że z Tobą by nie było się problemu piwa napić.kozak traja kozak gośćgg36.i warsztat też klimat pozdro.
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

Krzywdzikx
Cześć wszystkim. Tomek jestem, okolice Krosna. Ta marka zaraził mnie dziadek i jego opowieści z dawnych lat gdy kupił nowego w polmozbycie i jeździł nim na okoliczne festyny w 60 latach. (niestety junak nie dotrwal do dziś). Tak więc moim marzeniem było mieć Junaka które się spełniło. Niedawno stałem się posiadaczem Junaka m07 1959 wiosna oraz m10 1961. Motocykle trzeba dokończyć, wymagają jeszcze sporo pracy ale przy jednym jestem coraz bliżej mety. Pozdrawiam wszystkich.

Tomek Sz
Cześć Tomek! Dwa Junaki na raz to niezły przychówek. Powodzenia.

CZESIO1958
To teraz jeszcze tokarka Grin
A potem trzeci Junak Grin

zdzicho
siema
JUNAK M10 RAMA 25538 1961R./ MW-750M RAMA R12ŻT5219 1974R.

tel.888599749  heyah
marjew
Witam wszystkich jestem Marcin z okolic Brzeska kilka dni temu kupiłem Junaka M10 z 60 roku tzw przejściówkę. Motocykl stał kilkanaście lat podobno po remoncie ogólnym. Ma oczywiście wszystkie usprawnienia z dawnych lat czyli alternator z zapłonem bateryjnym, instalacje 12V z H4, kierunkowskazy i itp. Na razie miałem tylko kilka godzin czasu na doczyszczenie go z kurzu pod którym ukazał się nawet niezły lakier niestety nie oryginalny. Na tą chwile założyłem akumulator ale brak iskry. Zdjęcie wrzucę jak będę miał chwilę. Chciałbym go zbliżyć do oryginału i jeździć. Liczę na waszą pomoc.

Krzysiek L
Siema. Fajnie że ktoś z moich stron. Mam nadzieję że będę mógł zobaczyć maszyne osobiście.
Pozdrawiam

CZESIO1958
Kolejny Junak i kolejny pozytywnie zakręcony kamrat Grin
Witam

Mkfly
Witamy, teraz tylko worek pieniędzy i kilka miesięcy pracy i będzie fabryka. Smile

Przejdź do forum:

12,897,952 unikalne wizyty