15 September 2019 23:05
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Strefa Luzu » Hyde Park
 Drukuj temat
Zegarek
brzegorz
Wiem, że to nie najładniejsza cecha, ale podoba mi się i nie mogę się oprzeć Smile Owszem byłoby lepiej gdyby był mechaniczny ale i tak mi się podoba.
Niestety kłopoty z wstawianiem zdjęć do posta powodują, że moge tylko tak, mam nadzieję, że zadziała.

https://drive.goo...OHCkSQYUnU
https://drive.goo...4mu-bM5BW3
Najbardziej szczęśliwi ludzie nie posiadają wszystkiego co najlepsze. Oni jedynie wydobywają wszystko, co najlepsze, z tego, co posiadają". Junak M10

zdzicho
zegarek konkret nawet nie wiedziałem , że taka seria powstała ale cena też niemała, widziałem, że jest też inny model też limitowany
JUNAK M10 RAMA 25538 1961R./ MW-750M RAMA R12ŻT5219 1974R.

tel.888599749  heyah
Junaktemple
A mi sie ten design nie podoba. Ot zwykly zegarek z tarcza z napisem Junak.
Szkoda ze nigdy nie powstal ten ktorego wizualizacje ogladalismy jakies cztery lata temu...
No ale to moje osobiste zdanie a o gustach sie nie dyskutujeWink
Junaktemple
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

brzegorz
No jeszcze tego by brakowało, żeby wszystko wszystkim miało się podobać Smile oczywiście, że jest zwykły ale przez to że ma taki napis jest dla mnie wyjątkowy. A tamten, no coż był inny i był tak przekombinowany, że w końcu nie powstał. jak to często nam się zdarza, - przykład WSK nowy projekt jest tak innowacyjny i śmiały że mam wątpliwości czy bedzie coś więcej niż tylko projekt i kilka egzemplarzy testowych, kontra Jawa o której było cicho i raptem jest nowy motocykl - zwykły, normalny, napisał bym uroczy klasyk który jest i podobno swietnie sę sprzedaje. Nie narzekam, nie marudzę ot taki przykład przerostu ambicji.
Najbardziej szczęśliwi ludzie nie posiadają wszystkiego co najlepsze. Oni jedynie wydobywają wszystko, co najlepsze, z tego, co posiadają". Junak M10

Junaktemple
Jawa 350 ad 2019- szkoda tylko ze nie dla naswall
Junaktemple
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

Przejdź do forum:

12,764,259 unikalne wizyty