15 September 2019 23:03
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
X Spotkanie Miłośników Junaka SFM
Roland
W Ogłoszeniach Parafialnych jest news o X Spotkaniu Miłośników Junaków SFM.

Proszę się nie sugerować tymi miłośnikami - wariatów junakowych też przyjmują...sprawdzone smoke
Wszystkie szczegóły na stronie Stowarzyszenie.
Edytowane przez Roland dnia 28.05.2019 22:47

Merfi
Czy padnie rekord jak na Dzikowisku ?
Szykujcie sprzęty.

fabian harz
Kochani ! Jestem pod wrazeniem. Wspaniale rodzinne spotkanie i super organizacja ! Jedzonko do oporu i lepsze niz na jednym weselu - palce lizac. A dzem ze swini i ogorasy Pani Lange to HIT ! Fajnie bylo zobaczyc stare pyski, to tak jakbysmy ciagle byli ze soba. Goscie specjalni zasluguja na specjane podziekowanie, mimo trudnosci jakie niesie zycie, zechcieli nas zachwycic swoja obecnoscia. Chwala im za to.
No i organizacja przejazdu i dyscyplina uczestnikow wzorowa. Grodzisk Wielkopolski to wspaniale miejsce ze wspanialymi ludzmi, ktorzy wiedza jak goscic po staropolsku.
Do zobaczysku za rok i serdeczne podziekowania.
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Tomek1967
https://www.youtu...dCOzLC3dtQ

adam_r100gs
Przypomina mi to imprezy klubowe Moto Guzzi w UK - średnia wieku wyrównana, wszechobecna siwizna, stoliczek, piwko, gawęda... no i gdzie te namioty, się pytamSmile Ale pewnego dnia i ja tam przyjadę, tylko wprowadzę zamęt nieortodoksyjnym kształtem nadwozia...

Przejdź do forum:

12,764,221 unikalne wizyty