21 July 2019 22:25
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Junaktemple
08.07.2019 21:28
Bez kratki junaki sportowe, ale tez nie wszystkie. To byl inny zbiornik.

CZESIO1958
08.07.2019 08:06
Raczej wszystkie miały kratkę

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Strefa Luzu » Hyde Park
 Drukuj temat
Stacyjka Oryginał
hugo83
Cześć

Czy ktoś może ma na sprzedaż oryginalna stacyjke od Junaka lub WSK 125, lub może polecić źródło jakies sprawdzone do nabycia repliki?
Oryginały mi się skończyły, a to gówno z alledrogo nadaje się na złom, kupiłem już 2 po 60 pln/sztuka i rozpadł się po tygodniu.
Ostatnio kupiłem 3 i przyszła już niesprawna🙄

Pozdro
Hubert

rafi555
https://www.olx.p...7ecd6eb3d8

Tu jest jakaś, niby sprawna ale nie wiadomo.

CZESIO1958
Hmm na wsówki ...

zelmot
Ciężki temat że stacyjkami. Dzwoniłem po paru znawcach i zesrali się tłumacząc mi jak wygląda stacja do junaka przejściówki na 3 próbki montowana. Jeden nawet chodził po oldimerbazar w celu kupna takiej i już miał w rękach ja i już prawie prawie ale niestety poszło z gruzem.
Amatorzy zbudowali arke,a zawodowcy tytanika....

hugo83
zelmot napisał(a):

Ciężki temat że stacyjkami. Dzwoniłem po paru znawcach i zesrali się tłumacząc mi jak wygląda stacja do junaka przejściówki na 3 próbki montowana. Jeden nawet chodził po oldimerbazar w celu kupna takiej i już miał w rękach ja i już prawie prawie ale niestety poszło z gruzem.

😉

Ja w swoim mam stara na okrągłe śrubki, czy pochodzi z M07 czy M10 czy może z WSKi mało istotne.
Bardziej chodzi o jakość ta stara ma kilkadziesiąt lat i działa współczesne wymieniłem trzy pod rząd.

CZESIO1958
Gdy uruchamiałem Junaka nie miałem stacyjki ale dostałem od kumpla z Mzety. Teraz mam junakowską Grin
Ale czeka na moment W.
Nie mam za bardzo kiedy zająć się tym tematem.
Słyszałem że w przypadku instalacji 12V są problemy (dynamo Jacka)
Wibracje itp
Ale tylko słyszałem Pfft

ropsonn
Problemem przy 12 v jest przepuszczanie przez stacyjke pradu o wiekszym natężeniu i w srodku sie wypala blaszka ze sprerzynka , troche trzeba zmodernizowac instalacje i bedzie latac na kazdej stacyjce czy oryginal czy kopia

Mariusz-
Witam, może coś takiego. trzeba zadzwonić i pogadać co i jak z tą stacyjką.

https://klasykmot...-125wfmshl
www.naszecytrusy.... Największa profesjonalna baza danych o cytrusach w Polsce. Największa ilość fachowców/użytkowników posiadających doświadczenie w hodowli cytrusów. Admin

Kachelos
ropsonn napisał(a):

Problemem przy 12 v jest przepuszczanie przez stacyjke pradu o wiekszym natężeniu i w srodku sie wypala blaszka ze sprerzynka , troche trzeba zmodernizowac instalacje i bedzie latac na kazdej stacyjce czy oryginal czy kopia

Na czym ta modernizacja polega?

hugo83
ropsonn napisał(a):

cześć,

instalacja jest 6V.

ropsonn
Modernizacja polega na zasilaniu przedniego swiatla przez przekaznik a stacyjka tylko sterujesz

Połączony z 07.05.2019 14:39:
A co do 6v to nie powinno nic sie dziac , a nie wiesz co ci nie wytrzymuje w twojej
Edytowane przez ropsonn dnia 07.05.2019 14:39

Halcik
Wpisałem odpowiedź nie w to okno, tutaj ta informacja powinna być prawidłowo

Tu kiedyś podawałem jaką stacyjkę polecam, a raczej broniłem

http://sfm-junak....
Moje maszyny
MZ ES 250/2 68
MZ TS 250/1 76
OSA M50 59
OSA M52 65
WSK M06B1 125 69
WSK KOS 85

rafi555
A w jakim motocyklu się sprawdziła ta stacyjka?

Przejdź do forum:

12,569,724 unikalne wizyty