21 July 2019 22:25
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Junaktemple
08.07.2019 21:28
Bez kratki junaki sportowe, ale tez nie wszystkie. To byl inny zbiornik.

CZESIO1958
08.07.2019 08:06
Raczej wszystkie miały kratkę

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Silnik .
 Drukuj temat
Mechanik Wrocław/Lubin
Tomek Sz
Stary napisał(a):

Z Tomkiem wyjątkowo się nie zgodzę! Sprzęgło standardowe w dobrym stanie spokojnie daje radę w jeździe miejskiej! Smile

Nie będę się upierał, wolę Twoją wersję.

Junaktemple
''że dwa razy chciałem go podpalic.''
Gdybys sie zdecydowal- nie zapomnij tego udokumentowac:-)
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

hugo83
Ok

Połączony z 30.04.2019 14:02:
Panowie,

Czy ktoś potrafi coś powiedzieć na temat Piotra Kawałka z Oldtimer Bazar?
Fachowiec czy naciagacz?
Ktoś korzystał z jego usług?
Edytowane przez hugo83 dnia 30.04.2019 14:02

CZESIO1958
Kumpel załatwiał przez niego rejestrację na żółte
Nie narzekał.

Adam M
Zaden mechanik nie zrobi tego motocykla dla ciebie tak dobrze jak ty sam go zrobisz. Piotr Kawalek to "twarz" firmy opowiadajaca historie roznych starych motocykli na YT, kto naprawde w warsztacie naprawia motocykle tego nie wiemy.
Widzialem kilka motocykl zrobionych przez jego warsztat ( na filmach ) i nie bylem zachwycony glownie ich praca.

hugo83
Adam M napisał(a):

Zaden mechanik nie zrobi tego motocykla dla ciebie tak dobrze jak ty sam go zrobisz. Piotr Kawalek to "twarz" firmy opowiadajaca historie roznych starych motocykli na YT, kto naprawde w warsztacie naprawia motocykle tego nie wiemy.
Widzialem kilka motocykl zrobionych przez jego warsztat ( na filmach ) i nie bylem zachwycony glownie ich praca.

I tu się z Tobą zgadzam w 100%, problem jest taki że jakoś mnie ten junak przerasta 😉 WSK, JAWA, MZ robiłem dla kolegów, siebie a tu więc nie coś nie tak.
Potrzebuje Mentora potem będzie łatwiej

Stary
hugo83 napisał(a):

Adam M napisał(a):

I tu się z Tobą zgadzam w 100%, problem jest taki że jakoś mnie ten junak przerasta 😉 WSK, JAWA, MZ robiłem dla kolegów, siebie a tu więc nie coś nie tak.
Potrzebuje Mentora potem będzie łatwiej

I to jest klucz! Dobre podejście! Nie znam z Twoich okolic nikogo, ale na zlocie w 2014 we Wrocławiu ekipy z tamtych okolic było sporo.
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

Junaktemple
"Ktoś korzystał z jego usług?"
Ten Pan:

https://m.youtube...MMmygHrHys
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

hugo83
Junaktemple napisał(a):

"Ktoś korzystał z jego usług?"
Ten Pan:

https://m.youtube...MMmygHrHys

Dziękuję,

Tak mi się właśnie wydawaloSmile mam na mailu jego wycenę...

Junaktemple
Do uslugdb
Junaktemple
Stalker, A. Tarkowsky

hugo83
Junaktemple napisał(a):

Do uslugdb
Junaktemple

Za renowacje WSK B 1 bez malowania zdarzył sobie 12000 netto
Malowanie dodatkowe 2 700
Świadomie podałem WSK bo sam robiłem ibznam koszty, to jest łowca frajerów

Przejdź do forum:

12,569,734 unikalne wizyty