26 March 2019 06:19
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Junaktemple
19.03.2019 22:46
Krzysiek L: http://www.sfm-jun
ak.pl/forum/viewth
read.php?thread_id
=3604&highlight=gal
eria&pid=39555#post
_39555

Krzysiek L
19.03.2019 18:14
Witam. Panowie jak dodac zdjecie w poście?

Junaktemple
12.03.2019 09:20
Czyli jednoznaczny wniosek ze trzymac nie warto, tylko co robic z kolejna zawartoscia bo moze sie okazac (niejeden juz sie przekonal) ze to bledne kolo beer post-3626

adam_r100gs
11.03.2019 21:08
No taaa, plastir, plastir. jak trzymasz taką latami, to paruje przez ściankę:>

Junaktemple
10.03.2019 21:56
Nie chodzi o zawartosc tylko material. No chyba ze sa platiczane Wink Bardzo mi sie kodoba ta maskotka. Trzeba bedzie pomyslec o czym u mnie Smile

adam_r100gs
10.03.2019 21:37
No jak nie ma, skoro to Dragon Rally - zlotowa maskotka przecie. A butelki - przy obowiązujących limitach mógłbym to chlapnąć i dalej jechać bez strachu.

Junaktemple
09.03.2019 10:11
¨ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym¨ buhahahahaha!!!! No juz mnie przekonales:-))))
A ten smok ma jakies specjalne znaczenie? Poli sie nie czepia do tych butelek?

adam_r100gs
09.03.2019 00:58
Taaa, ostatnia wyduma. Znaczy ostatnia bo najświeższa i ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym...

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Nadwozie .
 Drukuj temat
WB3 kilka pytań do posiadaczy
Pawel84
Witam. Mam kilka dylematów z wózkiem, może ktoś z posiadaczy pomoże?

1. Grzybki o które można zamocować plandekę lub owiewkę, czy ma to ktoś zwymiarowane? można to gdzieś dostać?

2. Siedzenie ma cztery nóżki zakończone gumowymi stopkami, czy siedzenie jakoś się mocuje do podłogi?

3. Podłoga, czy była czymś zaścielona? gumowa wykładzina czy jakaś drewniana drabinka?

junkers323
1 https://allegro.p...6437420050
2 w dolnej przegrodzie (tej oddzielającej bagażnik na podłodze) są 2 blaszane ucha w które wsuwa się siedzenie . i to całe mocowanie jest
3 wydaje mi się że podłoga była goła. ale pewności nie mam

Pawel84
dzięki wielkie za link, tego właśnie szukałem

fabian harz
Witam, podloga jest gola, jedyne mocowanie siedzenia to te wyzej opisane wpusty i zatrzask oparcia.

Pozdrowko Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Pawel84
Dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na ramie wózka były bite jakieś numery? Czy tylko tabliczka znamionowa? Mam oryginalna tabliczkę a rama to replika.

junkers323
tak na ramie były bite numery

pawel89
Zobacz sobie w mojej galerii.

Przejdź do forum:

11,904,330 unikalne wizyty