27 June 2019 05:09
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Adam M
24.06.2019 15:06
To tlumaczy wszystko.

CZESIO1958
24.06.2019 09:39
A dlatego że mam dostęp do takiego oleju Pfft

Adam M
24.06.2019 02:44
Dlaczego Czesiu, chyba nie ze wzgledu na katalizator spalin ? Smile Podpowiedz Zbyszka jest dobra.

CZESIO1958
13.06.2019 21:00
15 w30

zbyszek
13.06.2019 20:37
20x50 ?

CZESIO1958
13.06.2019 20:34
Ja wlałem mineralny Pfft I jestem zadowolony

zbyszek
13.06.2019 20:26
Jaki olej wlać do silnika i skrzyni biegów silnik po kapitalce

kupiec
30.05.2019 21:34
Witam,szukam kogoś kto ogarnie iskrownik najlepiej wysyłkowo

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Nadwozie .
 Drukuj temat
Numery-baza danych.
Junaktemple
Czyli moze sie okazac ze motocykl w ktoryms momencie kradzionyGrin
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

rafi555
Junaktemple napisał(a):

Mam jeszcze okolo 2700 tabliczek do skatalogowania.

O matko Shock. Przecież to kilka stron ten post z numerami zajmie Smile .

adamco07
Junaktemple napisał(a):

Czyli moze sie okazac ze motocykl w ktoryms momencie kradzionyGrin

Teoretycznie tak ale nie mam obaw o paserstwo, Junak kupiony przez Alledrogo, zapłata przelewem na konto, aukcja zarchiwizowana, odbiór ze świadkiem, 5 lat doświadczenia w windykacji i dobra znajomość prawa a to oznacza odzyskanie kasy po aktualnej wartości. Smile
Pytania ??

Dwie ręce pod gilotynę kładę jeśli ten Junak to jedyny w Polsce bez dokumentów. Grin

Pozdrawiam
Adamco07

Połączony z 22.03.2019 20:23:
Junaktemple napisał(a):

.....................................
Pozdrawiam.
Junaktemple

Już zacieram ręce i pucuję otwory po nitach mając nadzieję że moja tabliczka się odnajdzie. zdzi

Adamco07
Edytowane przez adamco07 dnia 22.03.2019 20:23
Lubię starsze i "cycate" im większe "cycki" tym lepsza.
Poszukuję tabliczki z Junaka z numerem ramy 96384 aby wróciła tam gdzie jest jej miejsce.
Właściciela ramy Junaka nr ok. 97XXX i wybitym na tabliczce nr silnika 91391 proszę o kontakt

Junaktemple
¨Pytania ??¨
Jedno: Po co kupiles cos co sie moze okazac twarogiem?
¨Już zacieram ręce i pucuję otwory po nitach mając nadzieję że moja tabliczka się odnajdzie.¨
Czy Ty sobie Kolego sam nie przeczysz?
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 22.03.2019 20:32
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

adamco07
Junaktemple napisał(a):

¨Pytania ??¨
Jedno: Po co kupiles twaroga?

Co to jest twarog ?
Jeśli o tego Junaka chodzi to dlatego że chciałem mieć dwa skrajne roczniki a wtedy już miałem '59 rocznik M07, a ile osób może pochwalić się Junakiem z końcówki produkcji czyli z 1965 roku ?

W numizmatyce jest tak że im mniej danych monet wybito w danym roczniku to większą wartość przedstawiają. Dlatego nie interesowały mnie Junaki z roczników gdzie "wybito" ich w dużych ilościach.

Pozdrawiam
Adamco07

Połączony z 22.03.2019 20:37:
Junaktemple napisał(a):
Czy Ty sobie Kolego sam nie przeczysz?
Junaktemple

Nie rozumiem pytania.

Adamco07
Edytowane przez adamco07 dnia 22.03.2019 20:37
Poszukuję tabliczki z Junaka z numerem ramy 96384 aby wróciła tam gdzie jest jej miejsce.
Właściciela ramy Junaka nr ok. 97XXX i wybitym na tabliczce nr silnika 91391 proszę o kontakt

Junaktemple
Chodzi o to ze moze Ci w przyszlosci stworzyc problem przy rejestracji.
¨Nie rozumiem pytania.¨
No ze nie pochwlasz (delikatnie rzecz ujmujac) ¨zbieractwa¨ ale rownieze czekasz ze poszukam twojej tabliczki wsrod moich?
Tym razem to ja nie rozumiem...
Stalker, A. Tarkowsky

adamco07
Dziesiątki pojazdów bez dokumentów jest rejestrowane więc nie widzę problemu z tym który posiadam. Robi się to sądownie przez zasiedzenie w tzw. "dobrej wierze" - zdobywa akt własności.
Zbierasz tabliczki celem "zachowania pozostałości" a całego Junaka byś do pieca hutniczego wrzucił ? Shock
Już wcześniej pisałem że w wolnej chwili spróbuję "cofnąć się w czasie" i dotrzeć do poprzednich posiadaczy.
Odnajdywałem ukrywających się dłużników a nie odnajdę poprzedniego właściciela Junaka ?? Grin
Inny przypadek: kupiłem Junaka z kserówką dowodu rej. - dotarłem do tej osoby która widniała w dowodzie (drugi koniec Polski) i dowiedziałem się komu tego Junaka sprzedała - odnalazłem gościa w centralnej Polsce.

Pozdrawiam
Adamco07

Połączony z 22.03.2019 20:54:
Junaktemple napisał(a):
............
No ze nie pochwlasz (delikatnie rzecz ujmujac) ¨zbieractwa¨ ale rownieze czekasz ze poszukam twojej tabliczki wsrod moich?
Tym razem to ja nie rozumiem...

Zbieractwo pochwalam bo to lepsze od "obecności" pod budką z piwem ale zbieractwa tabliczek nie popieram bo to prowadzi do ich odcinania od ram.
Nie liczę że znajdziesz mi moją tabliczkę tylko liczę że znajdę ją w tym spisie a wtedy sam się o nią upomnę ! Angry

Pozdrawiam
Adamco07
Edytowane przez adamco07 dnia 22.03.2019 20:54

Junaktemple
Mysle ze starczy tej milej konwersacji.zakręt
Z mojej strony EOT
Stalker, A. Tarkowsky

Stary
Junaktemple napisał(a):
Ponizej baza danych, numery pochodza WYLACZNIE z tabliczek z wlasnych zbiorow.

Junaktemple napisał(a):
Post bede sukcesywnie uzupelnial.

Czy to oznacza, że posiadasz prawie 3k tabliczek? o.O Czy lista po prostu powstała z info zbieranego od różnych Junakowców?

W sumie fajnie, może ktoś odnajdzie swoją zagubioną tabliczkę? Mały detal, a cieszy!
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

adamco07
Stary napisał(a):
.................
W sumie fajnie, może ktoś odnajdzie swoją zagubioną tabliczkę? Mały detal, a cieszy!

Miód na moje serce. Smile

Jeśli spis miałby powstawać z fotek oryginałów to mam kilkadziesiąt fotek nie spisanych.

Adamco07

suchota
Czy często się zdarza,ze nie ma nabijanych nr. silnika na tabliczce i silniku ?
u mnie tak jest.Dlaczego ?

Junaktemple
Tak czasami tak sie zdarza.
Z tym ze nie znam powodu dlaczego tak jest. Byc moze byla wymieniana rama albo motocykl przeszedl juz na inne stanowisko w fabryce i tak sie przemknal...
Junaktemple
Stalker, A. Tarkowsky

Przejdź do forum:

12,467,702 unikalne wizyty