21 July 2019 22:25
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Junaktemple
08.07.2019 21:28
Bez kratki junaki sportowe, ale tez nie wszystkie. To byl inny zbiornik.

CZESIO1958
08.07.2019 08:06
Raczej wszystkie miały kratkę

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Silnik .
 Drukuj temat
Powyżej setki zamula
Junaktemple
Wyskocze z nowa teoria:
Niedobor powietrza w mieszance przy wyzszych obrotach:-):-):-)
Bang!!!!Trafiony-zatopiony:-)
Junaktemple
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

Romek
Miała być nowa... Smile
A więc trzeba zrobić takie wloty jak mam w Maksie, tylko prawdziwe,a nie japońskie atrapy.
Junak 1960 z przewózką; VMAX 1200

Junaktemple
A nie jest? No chyba ze temat juz sie tak wlecze ze zem zapomnial iz byla taka wysnuta:-))).
Fakt, me culpa, miesiac temyu napisalem: zbyt bogata mieszanka:-)
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 16.07.2018 01:44
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

arekba
a ile pali ? było już ? przy zbyt bogatej powinien mieć przepały

Arek

jacekniemiec
obniżyłem iglice o dwa rowki ok 500 km temu.. ale sprawdzę filtr powietrza ... zresztą dawno nie czyszczony ...

Stary
Jacku czy problem się rozwiązał?
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

jacekniemiec
Czołem,
niestety nie..
Zauważyłem , że coś na rzeczy jest ze sktrzynią biegów. Trzeci bieg czasem się blokuje oraz przy rozpędzaniu się nawet na trójce coś się 'zakleszcza' i 'ciągnie'.
Zmieniałem olej w skrzyni i wydaje mi się , że sporo jest opiłków-drobnych - mosiężnych, choć motor ma przejechane ok 5000 km..
Do skrzyni się nie dobierałem jeszcze... Na razie jeżdzą do dzieiwędziesiątki max...

bonjon
Jak będzie kolega rozbierał skrzynię to sugestia na szczególne zwrócenie uwagi na luz wałka sprzęgłowego w brązowej tulejce ,która to siedzi w tulei zębatki zdawczej.Tam lubi kleszczyć ,jest to wynikłe z niedokładnego obrobienia tejże w środku po wciśnięciu.Biegi chodzą źle za ciężko

jacekniemiec
Witam,

lada dzień powinienem mieć odpowiedz od Jacka Tomaszewskiego w sprawie przyczyn takiego zachowania się silnika.
Jest już na 'stole operacyjnym'. Silnik przeszedł remont właśnie u Jacka parę lat temu, więc będzie można spodziewać się fachowej oceny stanu obecnego. Takie porównanie ''wtedy'' i ''teraz'' ...

Przejdź do forum:

12,569,729 unikalne wizyty