13 December 2018 10:55
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mprojekt
29.10.2018 21:06
Dzięki kolego

Junaktemple
28.10.2018 14:17
https://plus.googl
e.com/110692947032
667146167

mprojekt
28.10.2018 10:28
Ma ktoś schematy skrzyni ze strony ataman bo strona juz nie działa. Na Google wyświetla grafiki z niej ale slaba rozdzielczość

zbyszek
08.10.2018 12:42
http://www.motory.
hg.pl/katalog/pols
kie/junak

ropsonn
04.10.2018 15:45
dla ciekawości dziś grzebiąc na alledrogo faktycznie znalazłem hartmanowy tłumik rybkę z nierdzewki za 320 zyla

zbyszek
03.10.2018 19:18
Hartmann kupiłem i są OK

CZESIO1958
03.10.2018 09:55
W zasadzie w grę wchodzi Hartmann. Mam i jest OK

Antyk
03.10.2018 09:36
Od kogo najlepiej kupić tłumik rybkę ?kogo polecacie?

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Silnik .
 Drukuj temat
Powyżej setki zamula
Junaktemple
Wyskocze z nowa teoria:
Niedobor powietrza w mieszance przy wyzszych obrotach:-):-):-)
Bang!!!!Trafiony-zatopiony:-)
Junaktemple
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

Romek
Miała być nowa... Smile
A więc trzeba zrobić takie wloty jak mam w Maksie, tylko prawdziwe,a nie japońskie atrapy.
Junak 1960 z przewózką; VMAX 1200

Junaktemple
A nie jest? No chyba ze temat juz sie tak wlecze ze zem zapomnial iz byla taka wysnuta:-))).
Fakt, me culpa, miesiac temyu napisalem: zbyt bogata mieszanka:-)
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 16.07.2018 01:44
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

arekba
a ile pali ? było już ? przy zbyt bogatej powinien mieć przepały

Arek

jacekniemiec
obniżyłem iglice o dwa rowki ok 500 km temu.. ale sprawdzę filtr powietrza ... zresztą dawno nie czyszczony ...

Stary
Jacku czy problem się rozwiązał?
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

jacekniemiec
Czołem,
niestety nie..
Zauważyłem , że coś na rzeczy jest ze sktrzynią biegów. Trzeci bieg czasem się blokuje oraz przy rozpędzaniu się nawet na trójce coś się 'zakleszcza' i 'ciągnie'.
Zmieniałem olej w skrzyni i wydaje mi się , że sporo jest opiłków-drobnych - mosiężnych, choć motor ma przejechane ok 5000 km..
Do skrzyni się nie dobierałem jeszcze... Na razie jeżdzą do dzieiwędziesiątki max...

bonjon
Jak będzie kolega rozbierał skrzynię to sugestia na szczególne zwrócenie uwagi na luz wałka sprzęgłowego w brązowej tulejce ,która to siedzi w tulei zębatki zdawczej.Tam lubi kleszczyć ,jest to wynikłe z niedokładnego obrobienia tejże w środku po wciśnięciu.Biegi chodzą źle za ciężko

Przejdź do forum:

10,829,531 unikalne wizyty