26 March 2019 06:20
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Junaktemple
19.03.2019 22:46
Krzysiek L: http://www.sfm-jun
ak.pl/forum/viewth
read.php?thread_id
=3604&highlight=gal
eria&pid=39555#post
_39555

Krzysiek L
19.03.2019 18:14
Witam. Panowie jak dodac zdjecie w poście?

Junaktemple
12.03.2019 09:20
Czyli jednoznaczny wniosek ze trzymac nie warto, tylko co robic z kolejna zawartoscia bo moze sie okazac (niejeden juz sie przekonal) ze to bledne kolo beer post-3626

adam_r100gs
11.03.2019 21:08
No taaa, plastir, plastir. jak trzymasz taką latami, to paruje przez ściankę:>

Junaktemple
10.03.2019 21:56
Nie chodzi o zawartosc tylko material. No chyba ze sa platiczane Wink Bardzo mi sie kodoba ta maskotka. Trzeba bedzie pomyslec o czym u mnie Smile

adam_r100gs
10.03.2019 21:37
No jak nie ma, skoro to Dragon Rally - zlotowa maskotka przecie. A butelki - przy obowiązujących limitach mógłbym to chlapnąć i dalej jechać bez strachu.

Junaktemple
09.03.2019 10:11
¨ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym¨ buhahahahaha!!!! No juz mnie przekonales:-))))
A ten smok ma jakies specjalne znaczenie? Poli sie nie czepia do tych butelek?

adam_r100gs
09.03.2019 00:58
Taaa, ostatnia wyduma. Znaczy ostatnia bo najświeższa i ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym...

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Fabryczny » Nadwozie .
 Drukuj temat
kosz wb-1
Junaktemple
merh napisał(a):

A bardzo Ci potrzebna ta tabliczka?

Masz TEN wozek?
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

merh
Tego nie wiem,ale byc moze. Za cholere nie wiem gdzie jest nabity numer w wb1. Ile tego w ogole wyszlo?
>:)

adam_r100gs
Choroba, byłem przy mojej ramie nr 0157 jeszcze dwa dni temu, na bank jest numer bity na jednej z długich rur ale nie pomnę już gdzie.

Junaktemple
Adam: Dziekuje jeszcze raz w imieniu Pawla i swoim za modul.
Jak powiedzial Pawel: ¨silnik chodzi jak zegarek¨Smile
Junaktemple
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

adam_r100gs
Soro już pozwalasz tu sobie na OT, donoszę, że mam dziewieć tabliczek w zasobach - czy świecą Ci się już oczy?Smile

Junaktemple
Priw.
Stalker, A. Tarkowsky

merh
Numer faktycznie jest przy podnózku na dlugiej rurze. Wb-1-0191
>:)

adam_r100gs
Daleko do mojej WB-ramy i daleko do jakiejkolwiek przy niej roboty, ale mam luźny dzień, to zapytam: tam jest wahacz łożyskowany w dwóch brązowych tulejach - o ile ta bliższa jest może łatwa do wydobycia, to ta głębsza mnie zastanawia. A mam tam luz po prostu masakryczny, do ustawiania zbieżności trzeba było koło odciągać do tyłuSmile Kiedyś chciałbym wreszcie to zrobić jak należy - ktoś już to robił?

Przejdź do forum:

11,904,375 unikalne wizyty