23 October 2019 21:16
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Suchy
23.10.2019 19:02
W Kielcach wycenią: https://www.youtub
e.com/watch?v=IKg-
UWZoUBg&feature=you
tu.be&fbclid=IwAR0W
drMtvTR8GeC6BFBJsO
EmbRQq3-iYnIiwlQ-D
aCzeEict5tGkjU_JbM
U&app=desktop, ja wyceniam na 333,33 zł.

Krzysiek L
20.10.2019 14:21
Panowie jaka jest realna wartość blotnika przedniego do m10? Stan dobry,bez dziur,wgnieceń. Komplet z pałąkami

bank
17.10.2019 19:16
Kupie oprawke żarówki ???

marjew
13.10.2019 11:36
kogo polecacie od regeneracji iskrowników?

Czarny
18.09.2019 09:40
Mam prośbę, czy ktoś z kolegów ma kontakt do Wulkana. Pisałem na priv., ale zero odzewu.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Ogólny » Różne
 Drukuj temat
Chcę kupić junaka ale...
Vicia
nie zniechęcaj sie sebam, dużo pytaj czytaj pisz a wszystko bedziesz wiedział i sam dojdziesz co było orginalne a co nie.

p.s "nie pieniądz sie liczy a człowiek"
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

sebam
Dziękuję Panowie za wszystkie rady, trochę ostudziliście mój entuzjazm co do zakupu junakaSad
Pozdrawiam, Seba

mariuszm10
nie studź się ,, Faceci z jajami jeżdżą tylko junakami``

WloJunak
sebam jak jak kupowałem junaka, w sumie każdy mi go odradzał a a jak już mam kupować to tylko jeżdżącego, tak abym zobaczył jak nim się jeździ, nacieszył się tą jazdą a potem moge go sobie remontowac, najgorzej chyba jest w przypadku gdy : 1) nie masz żadnego innego motocykla i junak stanowi ten jedyny do jazdy 2) kupujesz złoma do remontu który nie pali i nie jeździ. Wtedy połączenie tych 2 przypadków może obniżać morale przed długotrwałym remontem i i stopniowo zniechęca do dalszych prac. Jak jeździłem swoim nie wiedziałem co to forum sfm oraz dziki junak,miałem książki ,swój rozum i jakieś tam zacięcie i starczyło żeby pojeździć ,naprawić coś a technicznie i z wyglądu dużo odbiegał od tego co jest na allegro za > 10k. Uważam ,że jak zaczyna się przygode z junakiem ważne jest aby kupić jeżdżącego a reszte sobie stopniowo zrobisz, pojedź z kims kto ma pojęcie co do oryginalności junaka,kup i ciesz się, nie jest taki straszny Smile

Krzysztof54
sebam napisał(a): ... Dziękuję Panowie za wszystkie rady, trochę ostudziliście mój entuzjazm co do zakupu junakaSad

Wymiękasz ??? Tak wyglądał Braciszek, kiedy pojawił się na Księżycu ....
https://get.googl...pKQa2fhDH4
A ostatnio stuknęło Mu 70 tysięcy Wink
I wierz mi, miałem o połowę mniej kłopotów i niewiadomych - On już był rozebrany Grin
Nie wymiękaj, kup co chcesz, aby tanio i zrób sobie dla siebie, a zyskasz wszystko co jest do zyskania !
Pozdr
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Junaktemple
Krzysztof54 napisał(a):

sebam napisał(a): ... Dziękuję Panowie za wszystkie rady, trochę ostudziliście mój entuzjazm co do zakupu junakaSad

I wierz mi, miałem o połowę mniej kłopotów i niewiadomych - On już był rozebrany Grin
Nie wymiękaj, kup co chcesz, aby tanio i zrób sobie dla siebie, a zyskasz wszystko co jest do zyskania !
Pozdr

Z tym tanio to ja bym uwazal- bo moga mu jakis zlepek zmiotkow garazowyh wcisnac i jeszcze sie chlopina traumy nabawi...
Ja bym raczej polecal: nie przeplacajacWink
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

Krzysztof54
Junaktemple napisał(a):

Krzysztof54 napisał(a):

Pozdr

Z tym tanio to ja bym uwazal- bo moga mu jakis zlepek zmiotkow garazowyh wcisnac i jeszcze sie chlopina traumy nabawi...

I tak ... przepłaci GrinGrinGrin
Bo wszyscy przepłacamy ....
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Junaktemple
Krzysztof54 napisał(a):

Junaktemple napisał(a):

Krzysztof54 napisał(a):

Pozdr

I tak ... przepłaci GrinGrinGrin
Bo wszyscy przepłacamy ....

Eeeeeeeeee...
Mi tylko chodzilo o to zeby go kto w mailny nie wpuscil...
Najlepiej niech jedzie ogladac sprzet z kims kto zna sie na Junaku...
''słabość jest wielka, a siła jest niczym. W chwili narodzin człowiek jest słaby i wiotki, w chwili śmierci - twardy i sztywny. Gdy drzewo rośnie, jest delikatne i łamliwe, kiedy usycha i marnieje,umiera. Twardość i siła to towarzysze śmierci. Giętkość i słabość są przejawami życia. To, co zatwardziałe, nigdy nie wygrywa.''
Stalker, A. Tarkowsky

junfan
Ja swoje Junaki kupowałem po kawałku,osobno silniki,ramy i reszta drobiazgów.Dzięki temu miałem możliwość weryfikacji części już na etapie ich nabywania,zwłaszcza zależało mi na kupnie idealnego materiału na silnik a z tym są dziś niestety kłopoty.Praktycznie wszystko co krąży w obiegu jest w jakiś sposób porozbijane i zdewastowane a trzeba wiedzieć że ten silnik nie znosi prowizorki,aby naprawdę dobrze pracował to trzeba mieć wiedzę jak to wszystko złożyć do kupy,dobry materiał a także dostęp do dobrych fachowców i maszyn.Inaczej sie nie da a kłopoty z biegami,rozrządem,sprzęgłem itp.nie biorą się z tego że Junak tak ma lecz głównie z braku dobrych części i nieumiejętności montażu.
Po wyglądzie Jawy widzę że temat odbudowy nie jest Ci obcy stąd sobie poradzisz tylko musisz naprawdę dobrze szukać dobrego materiału do remontu.

Stary
sebam napisał(a):

Dziękuję Panowie za wszystkie rady, trochę ostudziliście mój entuzjazm co do zakupu junakaSad

Tyle będziesz zdrowszy Wink

Połączony z 25.04.2018 22:01:
Z ciekawości - udało się zakupić jakiś egzemplarz?
Edytowane przez Stary dnia 25.04.2018 22:01
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

sebam

Połączony z 25.04.2018 22:01:
Z ciekawości - udało się zakupić jakiś egzemplarz?

Nie, skutecznie mnie zniechęciliście....
Pozdrawiam, Seba

Junaktemple
To dobrze i zle:-)
Pamietaj ze jesli twoja Jawa wymaga x czasu na obsluge to Junak bedzie wymagal czasu x 5.
Inna sprawa ze ten model Jawy byl akurat niesmiertelny:-)))
Junaktemple
Stalker, A. Tarkowsky

sebam
WróciłemSmile

Warto podejść do tego tematu? Nie ma tabliczki. Tabliczka powinna być standardowo na główce ramy?

i.ibb.co/z8q1Ktp/IMG-4695.jpg
i.ibb.co/NWqmL5d/IMG-4696.jpg
Pozdrawiam, Seba

Junaktemple
Rama chyba po przejsciach...
No ale zalezy ile $$$Wink

Połączony z 09.10.2019 11:22:
Rama chyba po przejsciach...
No ale zalezy ile $$$Wink
Edytowane przez Junaktemple dnia 09.10.2019 11:22
Stalker, A. Tarkowsky

rafi555
Ktoś coś pomieszał. Numer ramy masz po lewej stronie główki ?

ropsonn
Ojtam ojtam czepiasz sie szczegółów

sebam
Tak, numer jest po lewej stronie główki ramy z punktu widzenia kierowcy. Znaczy że skundlony jest? O cenie jeszcze nie gadaliśmy. Ile Jest on wart wg Was?

ropsonn napisał(a):

Ojtam ojtam czepiasz sie szczegółów

Szkoda Twojego czasu na posty nie wnoszące nic do tematu.
Pozdrawiam, Seba

ropsonn
Mojego czasu to moze i szkoda, ale chyba powinienes wrócić do pierwszego postu ktorym wszczełeś dyskusję na tamat zakupu Junaka , jak widać wszystkie prady płynący od uczestników tego forum są dla Ciebie niezadowalajace , wiec ty nie marnuj naszego czasu
Pozdrawiam

Krzysiek L
sebam napisał(a):

Tak, numer jest po lewej stronie główki ramy z punktu widzenia kierowcy. Znaczy że skundlony jest? O cenie jeszcze nie gadaliśmy. Ile Jest on wart wg Was?

Kolego skoro numer nie jest po właściwej stronie to chyba nie trzeba pisać czemu tak jestWink. No chyba że historia zna takie przypadki

Junaktemple
¨No chyba że historia zna takie przypadki¨
Nie zna.
Stalker, A. Tarkowsky

Przejdź do forum:

12,897,880 unikalne wizyty