22 July 2019 10:48
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Junaktemple
08.07.2019 21:28
Bez kratki junaki sportowe, ale tez nie wszystkie. To byl inny zbiornik.

CZESIO1958
08.07.2019 08:06
Raczej wszystkie miały kratkę

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
Cross Country Ziemi Sochaczewskiej w Kurdwanowie 2017
rafi555
Czarek napisał(a):

rafi555 napisał(a):

Ale generalnie to komarem można startować z junakami? Grin

Pewnie, w biegu zabytków oczywista, chyba II lub III CCPZ był chłopaczek motorynką :-)))
rafi dawaj tak dla zabawy, bo to wciąż jest jeszcze zabawa :-)))

Czarek.

Jeżeli już to Rafale nie wiem jakim cudem wymyśliłem to "rafi" Grin .

Zobaczę może spróbuję w sumie mój komarek to dał by radę, bo trochę osiągami odbiega od oryginału jazda .

Siostra
Rafale dawaj z tym Komarkiem, czuje w kościach, że jeszcze nas zaskoczysz! Smile

Pozdrawiam,
Siostra

p.s.
a dasz się przejechać? Wink

Tomek Sz
Tak na dobrą sprawę to Komarem a nie Komarkiem Smile

Siostra
Dziś ostatni dzień kiedy możecie zamówić sobie spersonalizowane numery startowe. Poniżej link z dotychczasowymi zgłoszeniami. Do startu można zgłaszać się także w dniu zawodów, dostaniecie nr, ale bez nicku.

https://docs.goog...sp=sharing

Zapraszam,
Siostra

rafi555
Jak dojadę to dam się przejechać Grin tylko jak patrze na filmy z zeszłorocznych rajdów to chyba za wolny mam sprzęt chociaż leci 65 i bierze fabryczne komary.

Siostra
rafi555 napisał(a):

Jak dojadę to dam się przejechać Grin tylko jak patrze na filmy z zeszłorocznych rajdów to chyba za wolny mam sprzęt chociaż leci 65 i bierze fabryczne komary.

Nie znam się, więc się wypowiem Grin Ponoć nie prędkość tam robi robotę, a wytrzymałość! Wink Jest ryzyko jest zabawa Smile Jaki chcesz nr i ksywkę?

Pozdrawiam,
Siostra

rafi555
Siostra napisał(a):

rafi555 napisał(a):

Nie znam się, więc się wypowiem Grin Ponoć nie prędkość tam robi robotę, a wytrzymałość! Wink Jest ryzyko jest zabawa Smile Jaki chcesz nr i ksywkę?

Pozdrawiam,
Siostra

Na razie nie jestem pewien czy w ogóle wystartuję Grin .

Czarek
rafi555 napisał(a):

Siostra napisał(a):

rafi555 napisał(a):

Pozdrawiam,
Siostra

Na razie nie jestem pewien czy w ogóle wystartuję Grin .

Rafale :-))))
To przynajmniej przyjedz, robi się z tych naszych wyścigów fajna impreza weterańska :-)))

Czarek.

http://czarekmotocykle.republika.pl/
Tomek Sz
Są jakieś konkretne plany na sobotę? Oczywiście przygotowanie trasy i próbne przeloty, ale co z wieczorem? Śpimy na plebanii, czy może obóz na rżysku?

Siostra
Tomek Sz napisał(a):

Są jakieś konkretne plany na sobotę? Oczywiście przygotowanie trasy i próbne przeloty, ale co z wieczorem? Śpimy na plebanii, czy może obóz na rżysku?

To już jak się komu zażyczy Wink Miejsce jest przewidziane na Plebani, można w budynku lub w namiocie, jak kto woli Smile ale na rżysku też nikt nie bedzie bronił Smile

Planu na dzień jak pisałeś, wbrew pozorom będzie trochę pracy, ale im nas będzie więcej tym szybciej nam pójdzie i będzie można rozpocząć zabawę, a wieczorem delikatnie się rozluźnić przed niedzielnymi startami Wink

Pozdrawiam,
Siostra

Czarek
Tomek Sz napisał(a):

Tomek miejscowi wspominali Ciebie, że zawsze rozkładasz się na miejscu imprezy
i przy okazji jesteś strażnikiem dobytku :-)))

Czarek.

Tomek Sz
Czarek napisał(a):

Tomek Sz napisał(a):

Czarek.

W zasadzie jeden raz spałem na rzysku. I dziwne że pamiętają Smile

Czarek
Tomek Sz napisał(a):

Czarek napisał(a):

Tomek Sz napisał(a):

Czarek.

W zasadzie jeden raz spałem na rzysku. I dziwne że pamiętają Smile

Tomek Dokładnie to było tak:
- Kto będzie pilnował dobytku w nocy z soboty na niedzielę ?
- spokojnie tu zawsze jest taki gościu Junakiem ze Szczecina co śpi na
miejscu wiec pewnie przypilnuje.

Potem ich trochę wyprostowałem, ale w pamięci zapadłeś :-)))

Czarek.

Tomek Sz
Znaczy się Junak ze Szczecina, a ja spod Kielc. To był fajny biwak, nie rozkładałem namiotu, spałem pod "Coca-colą". Było zimno. Nasze wyścigi są przy okazji dożynek, więc miejscowi robili rozgrzewkę. Bardzo gościnni ludzie.

Czarek
Tomek Sz napisał(a):

Znaczy się Junak ze Szczecina, a ja spod Kielc. To był fajny biwak, nie rozkładałem namiotu, spałem pod "Coca-colą". Było zimno. Nasze wyścigi są przy okazji dożynek, więc miejscowi robili rozgrzewkę. Bardzo gościnni ludzie.

Tomek nieważne jak ważne że mówią :-))))

Czarek.

ADAHO
No to fajnie napewno przyjedziemy z młodym Stasiem...lubie takie imprezy i stare drewniane koscioły też uwielbiam.[/quote
.....................................
TO jak Vicia, jedziesz?

ADAHO.

Siostra
Bardzo Ważne informacje:
1. Jeśli chcesz wystartować w wyścigach musisz stawić się w niedzielę w biurze zawodów do godziny 12.00! Ze względu na formalności, najlepiej wcześniej! Biuro zawodów działa od 9.00.
2. Zabierz ze sobą dowód osobisty.
3. Jeśli chcesz nocować zabierz ze sobą śpiworek, karimatę czy co tam chcesz do okrycia. Jest opcja rozstawienia namioty na terenie plebani. Wyżywienie we własnym zakresie.

Pozdrawiam,
Siostra

Tomek Sz
Kto z forumowiczów będzie?

rafi555
Ja tylko jednak nie komarem bo nawalił mad . Rusza ktoś z Wa-wy?

Siostra
Tomek Sz napisał(a):

Kto z forumowiczów będzie?

Ja Grin Mój Brat rodzony z tego co wiem Grin ADAHO, Rafi, Ty Smile

Pozdrawiam,
Siostra

Przejdź do forum:

12,575,209 unikalne wizyty