23 October 2019 21:20
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Suchy
23.10.2019 19:02
W Kielcach wycenią: https://www.youtub
e.com/watch?v=IKg-
UWZoUBg&feature=you
tu.be&fbclid=IwAR0W
drMtvTR8GeC6BFBJsO
EmbRQq3-iYnIiwlQ-D
aCzeEict5tGkjU_JbM
U&app=desktop, ja wyceniam na 333,33 zł.

Krzysiek L
20.10.2019 14:21
Panowie jaka jest realna wartość blotnika przedniego do m10? Stan dobry,bez dziur,wgnieceń. Komplet z pałąkami

bank
17.10.2019 19:16
Kupie oprawke żarówki ???

marjew
13.10.2019 11:36
kogo polecacie od regeneracji iskrowników?

Czarny
18.09.2019 09:40
Mam prośbę, czy ktoś z kolegów ma kontakt do Wulkana. Pisałem na priv., ale zero odzewu.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
Cross Country Ziemi Sochaczewskiej w Kurdwanowie 2017
Tomek Sz
Pojawił się chyba problem, gdzie taką dyskusję rozwinąć. Część zainteresowanych nie koniecznie jest tu na forum aktywna.

Siostra
Tomek Sz napisał(a):

Pojawił się chyba problem, gdzie taką dyskusję rozwinąć. Część zainteresowanych nie koniecznie jest tu na forum aktywna.

słuszne spostrzeżenie! Może założę jakąś grupę na fb do obgadania paru tematów. Tu dam link do tego.

Pozdrawiam,
Siostra

Krzysztof54
Wczoraj byłem u Pana Włodzimierza Gąsiorka, który reaktywował Stowarzyszenie Wawerski Klub Motorowy. Na spotkaniu było sporo młodzieży, ale byli też weterani wyścigów, m.in. Panowie Kulesza Smile Stworzyli rodzinną ekipę "ścigantów" na motorowerkach. Ostatni start, chyba w Bydgoszczy, jakaś runda do zawodów krajowych. Rozmowa w pewnej chwili zeszła właśnie na podziały na kategorie. Opowiedziałem o Kurdwanowie, jaka zajedwabista* impreza, wspomniałem też o rywalizacji Junaków z dużo młodszymi, a już "zabytkowymi" motorkami. Może spotkać się z Nimi - mają sporo koncepcji, próbują stworzyć podziały na klasy weterańskie, może coś wspólnie wypracujecie ?

* słowo zapożyczone od ArkaB GrinSmile
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Siostra
Krzysztof54 napisał(a):

Wczoraj byłem u Pana Włodzimierza Gąsiorka, który reaktywował Stowarzyszenie Wawerski Klub Motorowy. Na spotkaniu było sporo młodzieży, ale byli też weterani wyścigów, m.in. Panowie Kulesza Smile Stworzyli rodzinną ekipę "ścigantów" na motorowerkach. Ostatni start, chyba w Bydgoszczy, jakaś runda do zawodów krajowych. Rozmowa w pewnej chwili zeszła właśnie na podziały na kategorie. Opowiedziałem o Kurdwanowie, jaka zajedwabista* impreza, wspomniałem też o rywalizacji Junaków z dużo młodszymi, a już "zabytkowymi" motorkami. Może spotkać się z Nimi - mają sporo koncepcji, próbują stworzyć podziały na klasy weterańskie, może coś wspólnie wypracujecie ?

Było by cudnie! Jesteśmy otwarci na każde wskazówki, pomysły, rady. Z chęcią bym też spotkała się z nim. da radę nas jakoś skontaktować ze sobą? Czaro? Zbychu - co Wy na to?

Pozdrawiam,
Siostra

Krzysztof54
Nie ma problemu z kontaktem, a zainteresowanie było spore :-)))
Pozdr
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Czarek
Siostra napisał(a):

Krzysztof54 napisał(a):

Było by cudnie! Jesteśmy otwarci na każde wskazówki, pomysły, rady. Z chęcią bym też spotkała się z nim. da radę nas jakoś skontaktować ze sobą? Czaro? Zbychu - co Wy na to?

Pozdrawiam,
Siostra

No spoko nie ma problemu.

Czarek.

http://czarekmotocykle.republika.pl/
Siostra
Taki filmik zmotowali nam z Cafe Racer Warszaw - wspomnienie V Cross Country Motocykli Zabytkowych Smile

https://www.youtu...kXk11DJ268

Pozdrawiam i już zapraszam na przyszły rok Smile
Siostra

Połączony z 04.01.2019 08:42:
Co byście sobie rezerwowali termin i montowali maszyny Smile Już dziś zapraszamy na VI Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych - 24 - 25.08.2019 r.

https://www.faceb...774764634/

Klasyfikacja:

1. Motocykle Zabytkowe – pojemność 50 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 20 min.

2. Motocykle Zabytkowe – pojemność > 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.

3. Motocykle Zabytkowe &#8211; pojemność < 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.

4. Sidecary / zaprzęgi

5. Motocykle klasyczne &#8211; scramblery > 250 ccm, czas biegu 30 min.

6. Motocykle klasyczne &#8211; scramblery < 250 ccm, czas biegu 30 min.

7. Motocykle klasyczne &#8211; Cross / Enduro/ Supermoto do 1985 r., czas biegu 30 min.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy . Zgłoszenie musi zabierać imię i nazwisko zawodnika, nick do nr startowego, wymarzony nr startowy, zdjęcie motocykla, marka, model, rocznik, klasę w której chcecie startować. Organizatorzy decydują w sytuacjach budzących niepewności Wink Pierwszeństwo w wyborze nr startowych mają zawodnicy już startujących u nas Smile

Połączony z 19.08.2019 18:36:
Moi Drodzy Kamraci!

W imieniu Stowarzyszenia Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych zapraszamy serdecznie na VI Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych 25.08.2019 roku, biegi zaczynamy od 12.30. Ale bawimy się i integrujemy już od soboty. Z soboty na nadziele, bedzie gdzie przenocować, jesli macie namiot Smile
Więcej informacji tu https://www.faceb...774764634/
W razie pytań zapraszam Smile

Pozdrawiam,
Siostra
Edytowane przez Siostra dnia 19.08.2019 18:36

Tomek Sz
Jak dla mnie to z roku na rok coraz lepszy wyścig. Nic nie urwałem, nic nie zgubiłem, jedna gleba, super. Dzięki organizatorzy!

rafi555
Było mega fajnie, jak dal mnie miejscówka nawet lepsza. Jak zwykle ciekawie było na co popatrzeć, wspaniałe widowisko. No i przybyło naklejek na kasku Smile.

merh
https://www.youtu...bM31c9ZCkk

najlepsza walka
>:)

Czarek
Tomek Sz napisał(a):

Jak dla mnie to z roku na rok coraz lepszy wyścig. Nic nie urwałem, nic nie zgubiłem, jedna gleba, super. Dzięki organizatorzy!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Tomek staramy sie dla Was i dobrej zabawy, myślę że się udało w tym roku i to całkiem nie źle,
szukam czego nie udało się zrealizować i jakoś nie potrafię znaleźć dużych niedociągnięć :-))))

Bardzo cieszy coraz większa ilość motocyklowych kibiców.

Czarek.

Tomek Sz
Czarek napisał(a):
szukam czego nie udało się zrealizować i jakoś nie potrafię znaleźć dużych niedociągnięć :-))))

Czarek.

Jakby być upierdliwym, to nie było hopy Smile . Byłem przygotowany.

Czarek napisał(a):

Czarek.

No bo w zasadzie jeździmy dla zabawy, ale i żeby pokazać co te maszyny naprawdę kiedyś potrafiły. Taka rekonstrukcja.

Czarek
Tomek Sz napisał(a):

Czarek napisał(a):

Czarek.

Jakby być upierdliwym, to nie było hopy Smile . Byłem przygotowany.

Czarek napisał(a):

Czarek.

No bo w zasadzie jeździmy dla zabawy, ale i żeby pokazać co te maszyny naprawdę kiedyś potrafiły. Taka rekonstrukcja.

Hopki nie było bo impreza musiała być bardzo bezpieczna, w tym roku mieliśmy wszystko na naszych
prywatnych dupach, stowarzyszenie to nie klub sportowy, ubezpieczenia ok, oświadczenia ok, ale
jak by się coś stało a ktoś nagle by sobie przypomniał że nie wiedział, że jazda motocyklem
w terenie może być niebezpieczna, my prywatnie jako członkowie stowarzyszenia mieli byśmy
chodzenia a może i sądzenia :-(
Mamy trudne czasy, jak by ludzie podchodzili zdroworozsądkowo i odpowiedzialnie do życia
impreza wyglądała by inaczej, może bardziej atrakcyjnie ale poczekajmy zobaczymy co będzie dalej.

Tomek i to taka rekonstrukcja miała być od początku ale oczywiście z nutką i to nie małą rywalizacji,
wystarczyło popatrzeć na Ciebie i Kubę :-))) niewiele widziałem bo jechałem z tyłu:-) ale wszystkim się to podobało
i za rok będę wam siedział na ogonie i powalczę w tym roku trochę kontuzja trochę świeży i nie do końca zestrojony silnik nie pozwoliły mi na to :-))

Czarek.

Tomek Sz
Ciekawy jestem jak brzmiał start w naszej klasie, pięć Junaków naraz.

Czarek
Pozbieramy filmy pewnie ktoś nagrał :-))

Czarek.

Połączony z 30.08.2019 11:57:
Czarek napisał(a):

Pozbieramy filmy pewnie ktoś nagrał :-))

Czarek.

Powinno też coś się nagrać na mojej kamerce na kasku,choć w pewnym momencie się wyłączyła,
sprawdzę i puszczę gdzieś.

Czarek.
Edytowane przez Czarek dnia 30.08.2019 11:57

rafi555
W sumie po tym co w tym roku zobaczyłem mam poważną motywację żeby wystartować . Grin

Czarek
rafi555 napisał(a):

W sumie po tym co w tym roku zobaczyłem mam poważną motywację żeby wystartować . Grin

Rafał jesteśmy z Tobą !!!

Czarek.

rafi555
Wiem ale mam problem z maszyną Smile podobno do klasy 50cc się łapie ale 50cc było na ori tłoku Smile. teraz posypał się silnik i myślałem o przeróbce na jeszcze większą pojemność ale 70tka chyba się nie zakwalifikuje do 50tek ?

CZESIO1958
Rafał my nikomu nie powiemy Pfft

Czarek
rafi555 napisał(a):

Wiem ale mam problem z maszyną Smile podobno do klasy 50cc się łapie ale 50cc było na ori tłoku Smile. teraz posypał się silnik i myślałem o przeróbce na jeszcze większą pojemność ale 70tka chyba się nie zakwalifikuje do 50tek ?

Nie było by to fer wobec chłopaków co męczyli się w tym roku 50tkami :-))))
Masz jeszcze rok może coś wymyślisz.

Czarek.

Połączony z 05.09.2019 08:00:
CZESIO1958 napisał(a):

Rafał my nikomu nie powiemy Pfft

Sza... organizator słucha :-)))))

Czarek.
Edytowane przez Czarek dnia 05.09.2019 08:00

Przejdź do forum:

12,897,949 unikalne wizyty