22 April 2019 11:04
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Junaktemple
19.03.2019 22:46
Krzysiek L: http://www.sfm-jun
ak.pl/forum/viewth
read.php?thread_id
=3604&highlight=gal
eria&pid=39555#post
_39555

Krzysiek L
19.03.2019 18:14
Witam. Panowie jak dodac zdjecie w poście?

Junaktemple
12.03.2019 09:20
Czyli jednoznaczny wniosek ze trzymac nie warto, tylko co robic z kolejna zawartoscia bo moze sie okazac (niejeden juz sie przekonal) ze to bledne kolo beer post-3626

adam_r100gs
11.03.2019 21:08
No taaa, plastir, plastir. jak trzymasz taką latami, to paruje przez ściankę:>

Junaktemple
10.03.2019 21:56
Nie chodzi o zawartosc tylko material. No chyba ze sa platiczane Wink Bardzo mi sie kodoba ta maskotka. Trzeba bedzie pomyslec o czym u mnie Smile

adam_r100gs
10.03.2019 21:37
No jak nie ma, skoro to Dragon Rally - zlotowa maskotka przecie. A butelki - przy obowiązujących limitach mógłbym to chlapnąć i dalej jechać bez strachu.

Junaktemple
09.03.2019 10:11
¨ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym¨ buhahahahaha!!!! No juz mnie przekonales:-))))
A ten smok ma jakies specjalne znaczenie? Poli sie nie czepia do tych butelek?

adam_r100gs
09.03.2019 00:58
Taaa, ostatnia wyduma. Znaczy ostatnia bo najświeższa i ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym...

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
Cross Country Ziemi Sochaczewskiej w Kurdwanowie 2017
Tomek Sz
Pojawił się chyba problem, gdzie taką dyskusję rozwinąć. Część zainteresowanych nie koniecznie jest tu na forum aktywna.

Siostra
Tomek Sz napisał(a):

Pojawił się chyba problem, gdzie taką dyskusję rozwinąć. Część zainteresowanych nie koniecznie jest tu na forum aktywna.

słuszne spostrzeżenie! Może założę jakąś grupę na fb do obgadania paru tematów. Tu dam link do tego.

Pozdrawiam,
Siostra

Krzysztof54
Wczoraj byłem u Pana Włodzimierza Gąsiorka, który reaktywował Stowarzyszenie Wawerski Klub Motorowy. Na spotkaniu było sporo młodzieży, ale byli też weterani wyścigów, m.in. Panowie Kulesza Smile Stworzyli rodzinną ekipę "ścigantów" na motorowerkach. Ostatni start, chyba w Bydgoszczy, jakaś runda do zawodów krajowych. Rozmowa w pewnej chwili zeszła właśnie na podziały na kategorie. Opowiedziałem o Kurdwanowie, jaka zajedwabista* impreza, wspomniałem też o rywalizacji Junaków z dużo młodszymi, a już "zabytkowymi" motorkami. Może spotkać się z Nimi - mają sporo koncepcji, próbują stworzyć podziały na klasy weterańskie, może coś wspólnie wypracujecie ?

* słowo zapożyczone od ArkaB GrinSmile
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Siostra
Krzysztof54 napisał(a):

Wczoraj byłem u Pana Włodzimierza Gąsiorka, który reaktywował Stowarzyszenie Wawerski Klub Motorowy. Na spotkaniu było sporo młodzieży, ale byli też weterani wyścigów, m.in. Panowie Kulesza Smile Stworzyli rodzinną ekipę "ścigantów" na motorowerkach. Ostatni start, chyba w Bydgoszczy, jakaś runda do zawodów krajowych. Rozmowa w pewnej chwili zeszła właśnie na podziały na kategorie. Opowiedziałem o Kurdwanowie, jaka zajedwabista* impreza, wspomniałem też o rywalizacji Junaków z dużo młodszymi, a już "zabytkowymi" motorkami. Może spotkać się z Nimi - mają sporo koncepcji, próbują stworzyć podziały na klasy weterańskie, może coś wspólnie wypracujecie ?

Było by cudnie! Jesteśmy otwarci na każde wskazówki, pomysły, rady. Z chęcią bym też spotkała się z nim. da radę nas jakoś skontaktować ze sobą? Czaro? Zbychu - co Wy na to?

Pozdrawiam,
Siostra

Krzysztof54
Nie ma problemu z kontaktem, a zainteresowanie było spore :-)))
Pozdr
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Czarek
Siostra napisał(a):

Krzysztof54 napisał(a):

Było by cudnie! Jesteśmy otwarci na każde wskazówki, pomysły, rady. Z chęcią bym też spotkała się z nim. da radę nas jakoś skontaktować ze sobą? Czaro? Zbychu - co Wy na to?

Pozdrawiam,
Siostra

No spoko nie ma problemu.

Czarek.

http://czarekmotocykle.republika.pl/
Siostra
Taki filmik zmotowali nam z Cafe Racer Warszaw - wspomnienie V Cross Country Motocykli Zabytkowych Smile

https://www.youtu...kXk11DJ268

Pozdrawiam i już zapraszam na przyszły rok Smile
Siostra

Połączony z 04.01.2019 08:42:
Co byście sobie rezerwowali termin i montowali maszyny Smile Już dziś zapraszamy na VI Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych - 24 - 25.08.2019 r.

https://www.faceb...774764634/

Klasyfikacja:

1. Motocykle Zabytkowe – pojemność 50 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 20 min.

2. Motocykle Zabytkowe – pojemność > 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.

3. Motocykle Zabytkowe &#8211; pojemność < 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.

4. Sidecary / zaprzęgi

5. Motocykle klasyczne &#8211; scramblery > 250 ccm, czas biegu 30 min.

6. Motocykle klasyczne &#8211; scramblery < 250 ccm, czas biegu 30 min.

7. Motocykle klasyczne &#8211; Cross / Enduro/ Supermoto do 1985 r., czas biegu 30 min.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy . Zgłoszenie musi zabierać imię i nazwisko zawodnika, nick do nr startowego, wymarzony nr startowy, zdjęcie motocykla, marka, model, rocznik, klasę w której chcecie startować. Organizatorzy decydują w sytuacjach budzących niepewności Wink Pierwszeństwo w wyborze nr startowych mają zawodnicy już startujących u nas Smile
Edytowane przez Siostra dnia 04.01.2019 08:42

Przejdź do forum:

12,174,722 unikalne wizyty