18 August 2019 16:27
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
29.07.2019 17:39
Ma ktoś numer tel. Do Karol Najmowicz ???

bank
28.07.2019 21:35
Koledzy kogo polecicie do zrobienia remontu silnika lub jest ktos na forum kto sie podejmie ogólnie to trzeba wszystko przejrzeć kartery sa zgodne ale pokrywa rozrządu i skrzyni i dekle juz maja inny

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Strefa Luzu » Humor
 Drukuj temat
Dziwne i śmieszne aukcje
hdmat
Prawdziwa okazja cylinder do junaka na zdławienie pojemnosci do ok 250 ccm http://allegro.pl...57049.html
Hans

MirekP
No, cylinder junakowy tylko sie ktos chyba przy mierzeniu suwmiarka pomylil. Pewnie mial wieksza suwmiarke a wtedy trzeba dodac 10mm przy pomiarach otworow - wszystko ze wzgledu na kostrukcje szczek pomiarowych (ile trzeba dodac zawsze jest wyraznie pokazane).
MirekP

merh
http://allegro.pl...96448.html

mialem sie zapytać o co chodzi,ale ,znajac odpowiedź klasyczną,dałem sobie spokój.
>:)

Junaktemple
Wlasnie Merhu mialem napisac kiedys juz o tej aukcji ale sobie podarowalem...
Ze tez ludzie wstydu nie maja.
Jedyne zastosowanie jakie widze dla tej zebatki to moze jakis niezbyt precyzyjny frez do drewna nomen omen juz zaostrzony.
Mnie osobiscie najbardziej wkurzaja (pisze wkurzaja bo nie wiem jakiej odmiany slowa mierzic uzyc tutaj) aukcje gdzie jako tlo stosuje sie slawny pogniecony szary papier.
Normalnie krew mnie zalewa jak to widze (a raczej do holerykow nie naleze).
No coz chwyty marketingowo/reklamowe sa rozne.
Pzdr.
Junaktemple

Damian
aaaaaaaaaaa tam guzik się znacie Smile zębatkę się obraca i zanim zęby się ugłaszczą w drugą stronę to jeszcze polata Smile))))

Damian

Junaktemple
A potem mozna jeszcze przyspawac do zdawczego bokiemSmile

Damian
no mówiłem że się nie znasz Smile przecież jak pospawasz bokiem to bicie będzie Smile

Junaktemple
Fakt...
Przepraszam.
Junaktemple

hdmat
To ma drugie zastosowanie jak wszystko w junaku. To tera można używać jako gwiazdke NINJA. No ale jak sie filmów z Brucem nie oglądało to się nie wie.
Hans

Junaktemple
Mialo sie taka gwiazdke, mialo.
Ale na Junaki to bylo jescze za wczesnie:-)
A jak w internacie n.............y bagnetem w drzwi to wychodzil z drugiej strony i plakaty trza bylo wieszac...
Jaki to czlowiek gupi byl jak mial te 15-16 lat...
Junaktemple

Damian
ale taka gwiazdka siała spustoszenie bo była ostra i się wbijała a nie rozrywała wszystko swoją masa jak kula armatnia Smile

Damian

Krzysztof54
Eeeech ta nowoczesna Młodzież .....
A mnie wystarczało pudełko zapałek i z budowy dwie śruby z nakrętką ....
Albo chociaz prawdziwy klucz z "dziórką" , gwóźdź i kawałek snurka ....
A tera ninja, kawasaki ....
Dobrze, że chociaż mnie niezmienny Junaczek pozostał ....
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Damian
no tak...... najlepiej jak pudełek było 3 i pod którym jest nakrętka Smile

Junaktemple
Ja sie pogubilem...
Moze jakies rysunki, schematy?
To chyba jakies mazowieckie zabawy...
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 26.01.2013 00:33

Damian
eeeeeeeee no Kolego w 3 kubki nigdy nie przegrałeś Smile ? hihihihiihihi

Junaktemple
Juz kumam:-)
A teraz sprobujcie mili koledzy przebic to:
Kto z was tlukl w waleczki wypelnione fosforem z pociskow (znalezionych na terenie wojskowym) siekiera i mial zabawe gdy fosfor zaczynal byc fluoryzujacy?
My pany to komandosy byliSmile
Dobrze ze Mama nie wiedziala (bedac w pracy) jak synkowie spedzaja wakacje...
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 26.01.2013 01:44

Damian
Raczej bym się cieszył na Twoim miejscu że łyżki przy jedzeniu nie musisz trzymać nogą...... ech dzieciństwo.

Jeden z moich kumpli prawie zszedł z tego świata po tym jak z rozerwanej butelki szkło utknęło mu w klacie i zabrakło cm do płuca Smile butelka była wypełniona wodą i.... tak proszkiem do pieczenia Smile))))))

Damian

jachu
Pierwszy alarm bombowy w szkole w powojennej RP wywołał kolega z ławki Lesiu . Na następny dzien po przeprowadzonej przez Pana wojskowego pogadance na temat niewypałów , na pierwszej lekcji mały Lesiu dwa palce w górę a że trochę się zacinał w mowie więc zadziałał z tornistra wyciągnął pocisk taki z skrzydełkami i dumnie położył na stoliku Pani co działo sie dalej !! do konca lekcji graliśmy w piłkę na boisku To Był Piekny Dzien !!!! byłem taki dumny że siedzę w ławce z bohaterem

Junaktemple
Mozdzierzowe sa najgorsze, najbardziej zdradliwe i moga wywalic nawet po 50-70 latach...
Nie bylismy az takimi idiotami i obchodzilismy je szerokim lukiem, natomiast mielismy kolegow ktorym to nie przeszkadzalo i byli w stanie je podnosic, ba niektorzy nawet przeciwczolgowe rozbrajali w ognisku, i odlamki wbijaly im sie po okolicznych drzewach .
Z tymi goscmi sie nie trzymalismy bo zdrowie bylo nam mile.
Chociaz fosforem udalo mi sie kumplowi lape zjarac...

Połączony z 26.01.2013 22:21:
Wracajac do tematu:
http://allegro.pl...35005.html

Połączony z 27.01.2013 15:28:
Niby powrot do tematu, ale klimaty militarki pozostajawall
Junaktemple
Edytowane przez Junaktemple dnia 27.01.2013 15:28

Stasio
Prawie jak IWIS Grin
http://allegro.pl...68125.html

Jest nawet oryginalne opakowanie.
Aby w pełni docenić kunszt wytwórcy, należy prześledzić kształt płytek poczynając od jednego z końców łańcuchadb

Przejdź do forum:

12,669,611 unikalne wizyty