22 July 2019 10:44
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Junaktemple
08.07.2019 21:28
Bez kratki junaki sportowe, ale tez nie wszystkie. To byl inny zbiornik.

CZESIO1958
08.07.2019 08:06
Raczej wszystkie miały kratkę

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
XII Wildszwajnisko Grupy Motocyklowej Wild Junak w Herreden (D) - 08.-10.09.2017.
Vicia
Piwerko musi być gorzkiegg36
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

fabian harz
Drogie Mirasie

piwa za 60 zlotych niestety nie bedzie. Ale bedztie dobre zimne z malych browarow z regionu.

Probuje i probuje i od tego probowania to mnie tylko glowa bili nastepnego dnia. :-)

Pozdrowko Fabian

images83.fotosik.pl/685/632c41c30c69a527m.jpg
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

mirasio
No i to jest super wiadomość.PRZYBYWAMY!!!
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
fabian harz
Witam,
Sybile uczy sie gotowac bigos.
Pytanie czy do bigosu dodawac cebule czy nie ?
Ja wiem , ze mozna dodac wszystko, ale moze ktos jest kucharzem z zawodu albo zamilowania i ma dobra recepte.
Pozdrowienia
Fabian

images83.fotosik.pl/691/fbada09059dc24acm.jpg
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Stary-WSK-arz
Drogi Fabianie
Jesli juz jej twoja zona nie pomoze to kto moze lepszy bigos ugotowac. Tak ja wiem !!!! odpowiedzialnosc spoczywa potem na organizatorze czyli tobie i wiesz ja cie bardzo dobrze rozumie ty po prostu troche tej odpowiedzialnosci chcesz oddac (hahahaha).

Podsawa do bigosu jest: aby tam bylo w nadmiarze kielbasy i miesa a troche kapusty i jak ty przypuszczasz cebuli tez mozna dodac
Google ulatwia Sybilli przygotowanie bo i w jej zrozumialym jezyku napisane. Ale UWAGA przepis tylko na 4 osoby.
Pozdrawiam z przymrozeniem oka
Stary-WSK-arz

Bigos
Altpolnische Art
Zutaten:
800 g Sauerkraut, 200 g Kalbfleisch, 200 g Schweinefleisch ohne Knochen, 100 g Rucherspeck, 150 g Wurst, 150 g Zwiebeln, Fett, 20 g Mehl, 50 ml herber Rotwein, 40 g Tomatenmark, 3 getrocknete Pilze, 20 g Drrpflaumen, Salz, Pfeffer, Zucker, Knoblauch, Majoran, Suppenwrze
Personen:
4
Zubereitung:
Das Kraut ausdrcken und klein hacken. Die Pilze einweichen und die Drrpflaumen in Streifen schneiden. Beides zusammen mit dem Kraut in einen Topf geben, mit siedendem Salzwasser begieen und zugedeckt aufkochen. Dann den Deckel kurz abnehmen und weiter zugedeckt 50 Minuten auf kleiner Stufe kochen. Das Fleisch waschen, subern und in Wrfel schneiden. Ebenso den Speck und die geschlten Zwiebel. Den Speck auslassen, das Fleisch dazu geben und anbraten. Nun auch die Zwiebelwrfel zugeben und anbrunen. Das Ganze mit Wasser betrufeln und zugedeckt dnsten. In dieser Zeit die Wurst pellen, in Scheiben schneiden und anbraten. Das Fett erhitzen, das Mehl einrhren und leicht brunen lassen. Dann mit dem Kraut, dem Fleisch, der Wurst, dem Tomatenmark, dem Wein und den Gewrzen vermengen, noch einige Minuten dnsten und abschmecken.

fabian harz
Kolejny etap osiagniety.
Andrzej odebral znaczki zlotowe.
Wielkie dzieki dla Andrzejka.

Przepis na Bigos wylalem dalej.
Pozdrowienia
Fabian

images84.fotosik.pl/697/6d970031a51be62cm.jpg

Vicia
Hey organizator, coś nowego w sprawie?
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

fabian harz
Witam z Harcu,

przygotowania w toku, szcegolnie niespodzianki pochlaniaja najwiecej energi.
Prosba do Administratora, zeby umiescil Linka w temacie spotkania.
Pozdrowienia
Fabian

images84.fotosik.pl/755/3a9759c5a950d3dem.jpg

Vicia
już za pare dni za dni pare....

fabian harz
Witam , to juz tylko pare dni.

Wsrod uczestnikow bedzie zabytkowy polski motorower do wygrania.

Jestem ciekaw kto go trafi.

Pozdrowienia

Fabian

images84.fotosik.pl/772/0ab7a6f382beac11m.jpg

Połączony z 31.08.2017 15:12:
No i wyszlo szydlo z worka.

Do wygrania bedzie Motorower ROMET OGAR 200 z silnikiem Jawy z roku 1981.

Najwazniejsze ze bedzie dobre jedzenie i dobre towarzystwo. Reszta pikus.

Pogoda zamowiona. Czyli do zobaczyska.

Info do mnie +49 172 56 73 469 z Niemiec 0172 56 73 469

Pozdrowko Fabian

images81.fotosik.pl/776/e0dc31e00f9004ecm.jpg
Edytowane przez fabian harz dnia 31.08.2017 15:12

Vicia
Fabian a powiedz mi kiedy bedziesz wysyłał zaproszenia? na mój niemiecki adres potrzebne mi na gwałt...:jazda

fabian harz
Witam,
starzy bywalcy wiedza ze dzikie spotkanie ma dzikie zaproszenia, ale dla Ciebie Vicia bedzie inaczej. Wysylam Tobie poczta i wysylam Tobie wiadomosc na priwa. Super pomysl na glowna nagrode i praktycznie nie do kupienia.
Popozycja przyjeta i motorower schodzi na drugie miejsce.

Powiem krotko - Dziki maja pomysly nie do podrobienia .
Pogoda zamowiona.

Pozdrowko
Fabian
images81.fotosik.pl/780/4692f4d396997b78m.jpg

Połączony z 04.09.2017 00:07:
Witam ,
z ostatniej chwili. Dowiedzialem sie , ze beda aktualne informacje na temat czesci zamiennych do Junaka od kolegow ktorzy sie tym zajmuja. Prosze o przygotowanie pytan, bo w dyskusji takiej na zywo rodzi sie duzo fajnych pomyslow.

Pozdrowienia
Fabian
images83.fotosik.pl/782/6ffac5f75b5e09fdm.jpg

Połączony z 04.09.2017 14:26:
Witaj Vicia,
wyslane. Robi sie pogoda - tak zreszta ma byc.
Pozdrowko
Fabian

images83.fotosik.pl/782/18910f1f07adab38m.jpg

Połączony z 04.09.2017 17:02:
Drogie Dziki,

wszystko to pikus.

Najlepsza wiadomosc jaka dzisiaj dostalem to telefon od Josefa Kopacza.
Po dwuch operacjach glowy - ostatnia przedwczoraj, zadzwonil do mnie.

Mam wszystkie Dziki pozdrowic od niego. Glosik slabiutki, ale sila woli ogromna.
Lekarze ponoc sie dziwia jak on z tego wychodzi, ale Dziki sa twarde.

Lapy mi sie trzesa z emocji.
Pozdrowko
Fabian
Edytowane przez fabian harz dnia 04.09.2017 17:02

TadekS
Cześć.
Ja planowałem wyjazd do Herreden ale niestety w tym roku nie dam rady.
Josef ma "szczęście w nieszczęściu". Szczęście bo wraca do zdrowia, nieszczęście bo dwa wypadki pod rząd a szczególnie ten drugi gdzie śmierci uciekł jakimś cudem spod kosy.

TadekS

Vicia
Widocznie Josef na tym swiecie jest jeszcze potrzebny oby jak najdłużej!

Ja powiedziałem nie odpuszczam w tym roku ni h...a!!!
Fabian Wytłumacze ci się ze wszystkiego oco chodziło ztym zaproszeniem ( mam nadzieje ze poszło do mnie na niemiecki adres)
Zależy mi na tym bardzo
ale nie myślcie sobie chłopy że jestem nie wiadomo kim że zaproszenie potrzebuje, nie!jestem takisamjak większość jak się bawić to się bawić drzwi wywalić okno wstawić.lub jak nie wpuszczają Cię drzwiami to wchodzisz oknem! taki jest vicia i nikt już tego nie zmieni.
W czwartek startuje od siebie z Varela do Lipna jak zwykle przez Szczecin 10"tką.W piątek rano pakujemy się z rodziną do miśki carismy w składzie Iwona Ja i Stasiek i lecimy w strone Harzu przez Poznań.Więc my jesteśmy u Diany pewni.
Pozdrawiam Dzików i Do zobaczyska

fabian harz
Drigi Vicia,

macie jako rodzinka wspaniale pomysly. Wiesz o czym pisze. A z tym zaproszeniem to po prostu akceptuje tak jak inne Dzikie Junakowe Wynalazki.

Jezeli mozna na Kubie z menazki zrobic obsade do lozyska to i zaproszenie dla pracodawcy czy znajomych tez nie jest problemem. Przyznam sie ze jest przy tym duzo podniecenia i wrazen, ale za kazdym razem jak sie w Herreden spotkaja fajmi ludzie to sobie mowie - WARTO BYLO.

Nie wiem na ile mi starczy sil, z tego co widze, to niektorzy mysla ze te spotkania to i za 10 lat jeszce beda.
Fajnie by bylo - je tez mam taki cel. Na 15-ste chetnie bym widzial Junaka do wygrania.

Zobaczymy, ma byc kameralnie, ma byc nie komercyjnie i ma byc inaczej.

Do zobaczenia w Herreden
Fabian

mirasio
W tym roku myślę,że też się wkupię jakimś trunkiem z logo,pewnie nie takim mocnym jak Fabian przedstawił powyżej,ale myślę,że co niektórzy będą zadowoleni. Do zobaczyska,już mi się chcę zobaczyć Wasze Mordy,zwłaszcza,że rok miałem przerwy.
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
fabian harz
Drogie Mirasie,

wcale mnie nie dziwi, ze po wykopaniu noca "Zlotego Pociagu" pozwalacie sobie na wymyslne napoje.
Swoja droga, ciekawe czy bylo tylko zloto czy jakies motoryzacyjne drobiazgi tez?
Chyba sabie sciage zrobie zeby Was poznac :-) Dawno nie widzialem waszej facjaty.

Do zobaczyska
Fabian

images83.fotosik.pl/787/9a4def935dac39f5m.jpg

Połączony z 07.09.2017 14:09:
Pogoda u nas ponad 20 stopni,
i jest fajnie.
Zreszta zobaczcie sami.
Pozdrowko
Fabian
images84.fotosik.pl/789/dd675f5d8fafc176m.jpg

Połączony z 08.09.2017 10:38:
Witam,
Bogi otworzyl spotkanie - jest na miejscu :-)
Pozdrowko
Fabian

P.S:
Ciesze sie szczegolnie na pierwszakow.

Połączony z 11.09.2017 00:08:
Witam,

serdeczne podziekowania dla wszystkich uczestnikow harcowego spotkania.

Prognozy pogody nie zupelnie sie sprawdzily, bo bylo fanjie i program odbyl sie bez przeszkod.

Ja tak naprawde mam wrazenie , ze na tych spotkaniach to jest to po prostu cag dalszy poprzedniego.
Te same twarze, ta sama pozytywna energia. I do tego tak sie jakos zlozy, ze szczescie dopadnie jeszcze wlasciwego czlowieka. Przed dwoma laty Pocktebika wygral dla wnuczka Andrzej z Goslar, a tym razem Ogara wygral Michal dla syna Nico - 11 letniego. Wlasnie mazyl o motorowerze, zwlaszcza ze tata mial podobny w mlodosci. Na dodatek z transportem nie bylo problemu.

Wielkie dzieki za prezentacje Warszawiakow i uczczenie pamieci o Wojtku.

Na koniec. W mysl zasady zakonczyc w momencie kiedy jest najpiekniej - bylo to ostatnie spotkanie w Herreden.
Pozdrowienia
Fabian
images81.fotosik.pl/796/6d7feef9ce89354cm.jpg

images81.fotosik.pl/796/67e51d7f46cfa9b6m.jpg
Edytowane przez fabian harz dnia 11.09.2017 00:08

Krzysztof54
Witam.
Fabianie Wielki a mnie Drogi Kamracie.
Pomimo kilku drobnych przeciwności i dowcipów materii ponoć nie ożywionej daliśmy radę przyjechać i wrócić w całości do swoich pieleszy. Jak zwykle atmosfera, śmietanka Uczestników, Doktór PiotrC, osły za ogrodzeniem .... Sam mniót Grin
Pięć Junaków w osłonie Katamarana wyjechało z Herreden po nocy i po nocy dotarło szczęśliwie ! Niektóre po drobnych tuningach ale śmigalne.
I tu chciałbym, nie to żebym się czepiał, rzucić retoryczne pytanie :
AngryGdzie są Drodzy Forumowicze, a jest Was zapisanych pond 1500 duszyczek, przepiękne Wasze Junaki, w akrylach, chromach, nierdzewkach ????
Dyskusje o wyższości materiału miski olejowej czy numerze koloru wg czegoś tam i td i tp są dobre, ale jako dodatek, a nie celem samym w sobie ....
Żeby do Fabiana przyjechało ledwie kilkanaście ? I to dodatkowo na lawetach ???
No Kilku Uczestników trzeba rozgrzeszyć - mają poważne powody do lawetowania - ale z tego półtora tysiąca Forumowiczówledwie dwa Junaki przyjechały na kołach ???????
I tu szczególnie brawa dla Arka !!!!!
Nie powiem, że Jego Junak jest całkiem WRO, ale ma swój klimat i piękną historię. A najważniejsze , że się Obaj dogadują !!!
Reflektor potłuczony ? Wracać ? Niiieeee, szukamy sklepu z ciągnikami, adoptujemy reflektor od Ursusa i w długą ...
Tłumik się urwał ? A od czego drut w płocie ????
Nie chce palić z kopa ? To pchamy :-)))))))))
Zdejmijcie te swoje Motory ze świeczników, przestańcie się przechwalać mocą, wkrętem, jakimiś stopniami sprężania, fałmaxami tylko pozwólcie Junakom wrócić na drogi i spotykać się z ich Braćmi !
Pozdr

PieS
I niech każden jeden poza dokładnym studiowaniem Serwisówki wydrukuje i powiesi sobie nad łóżkiem tekst Fabiana !!!
" Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami. "
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
duell99
Deklaruje że przyjadę na kołach o ile termin nie będzie się pokrywał z jesiennym motobazarem w Łodzi . To juz kolejny zlot w Harcu gdzie jest taka sytuacja . Bardzo żałuję ale zwyczajnie MUSZĘ na bazarku być

Krzysztof54
To już tylko Fabian może przełożyć ....
Pozdr
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Przejdź do forum:

12,575,136 unikalne wizyty