18 August 2019 16:26
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
29.07.2019 17:39
Ma ktoś numer tel. Do Karol Najmowicz ???

bank
28.07.2019 21:35
Koledzy kogo polecicie do zrobienia remontu silnika lub jest ktos na forum kto sie podejmie ogólnie to trzeba wszystko przejrzeć kartery sa zgodne ale pokrywa rozrządu i skrzyni i dekle juz maja inny

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
XII Wildszwajnisko Grupy Motocyklowej Wild Junak w Herreden (D) - 08.-10.09.2017.
fabian harz
Kochani, czas tak szybko leci, ze jak zauwazylem pisalismy w zeszlym roku. W tym roku bedzie to juz 12 Spotkanie w Harcu.

15-ste bedzie mozna poznac po losowaniu Junaka :-)

Pozdrowienia

Fabian

images84.fotosik.pl/668/0e9d8bf4a6a19d3fm.jpg
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Stary-WSK-arz
Czyli ja zaczne dopisywajke i jak mi sie przypomina to Artur sie juz zglosil.
1. Artur i kolega = 2 Osoby
2. Stary-WSK-arz = 1 Osoba

Vicia
Stary-WSK-arz napisał(a):

3.Vicia z rodziną = 2 osoby plus 4-latek
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

fabian harz
images83.fotosik.pl/669/3c0e59bff13455bam.jpg

Witam.

Super, czterolatki to nasza przyszlosc. W koncu kto ma tym w przyszlosci jezdzic !

Pozdrowienia Fabian

P.S.
Tym razem rozniesiemy Farme Smile

Połączony z 01.07.2017 16:35:
Vicia napisał(a):

Stary-WSK-arz napisał(a):

4. Mirasie = 4 osoby
Edytowane przez fabian harz dnia 01.07.2017 16:35
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

MichalDE
4. Mirasie = 4 osoby
5.MichalDE

Krzysztof54
4. Mirasie = 4 osoby
5.MichalDE
6. Kamyk
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
fabian harz
images84.fotosik.pl/672/3c29ad51b44c9868m.jpg

Witam,
coraz bardziej sie ciesze, bo spotkam wszystkich przyjaciol na raz :-)

Pozdrowko
Fabian

Połączony z 03.07.2017 00:22:
Zgodnie z zapytaniem kolegi na priwa.

Jezeli ktos zyczy sobie zaproszenie jako dokumentacje wyjazdu do Harcu to prosze bardzo o podanie danych na priwa, czetnie takie dostarczymy.

Lubie fajne pomysly
Pozdrowko Fabian
Edytowane przez fabian harz dnia 03.07.2017 00:22

Stary-WSK-arz
Jezeli ktos zyczy sobie zaproszenie jako dokumentacje wyjazdu do Harcu to prosze bardzo o podanie danych na priwa, czetnie takie dostarczymy.

Lubie fajne pomysly
Pozdrowko Fabian
===
Jako jeden ze starszych (czasowo, bo w sercu wiecznie Mlody) moge sie do komisji dolaczyc i wspolnie podpisac ale tylko z organizatorem spotkania Fabianem.
("Usmiech"Wink
Stary-WSK-arz (Moja Ksywka od samego poczatku)

fabian harz
Witam,

pytanie bardzo wazne. Czy ktos z Gosci jest wegetarianski albo potrzebuje spacjalna Diete (Alergie)?

Pozdrowienia

Fabian

Stary-WSK-arz
O to jest bardzo dobre pytanie.
Ja mam Problem z ziemniakami w mundurkach i do tego Twarog albo bron boze twarde jajaw sosie.
Jeszcze gorzej to Gulasz warzywny.
Najlepiej to podchodzi mi Kielbaska ale bron Boze z "Dzika" albo Pieczen w zalewie piwnej (piwomozna pozniej dodac).

Wszystko oczywiscie Zart ale kto wie, moze ktos naprawde jest na diecie.
Pozdrawiam
Stary-WSK-arz co to tez Bigos lubi ale Dajana chyba tego nie umie zrobic a moze ?

Vicia
Jęsli o mnie chodzi to sznycel sznycel sznycel piwo Smile reszta nie istnieje, młody mój Stanisław tez schabiki uwielbia jeść ogólnie jesteśmy mięsożercamiSmile

Apropo spotkania w Harzu też sie Ciesze ze spotkania bo postanowiłem że w tym roku nie ch sie pali niech sie wali ale ja na tym spotkaniu będe ni hoojaGrin w tamtym roku woda w kolanie ,dwa lata temu brak funduszu zawsze było "coś " ale nie w tym rokuGrin
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

mirasio
Jedzenie u Diany wyśmienite nikt nie powinien mieć "diety",natomiast piwo takie sobie,koncernowe
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
Stary-WSK-arz
Jedzenie u Diany wyśmienite nikt nie powinien mieć "diety",natomiast piwo takie sobie,koncernowe.
===
Hmmm... a skad ona biedna ma brac Czeskie piwo ????????
Stary-WSK-arz

fabian harz
Jezeli chodzi o piwo, to w 208 u Klausa mialem Piwo z malego Browaru , ale ciemne.
Poszlo 28 Skrzynek - czy bylo lepsze?
Pozdrowko
Fabian
P.S.
Dziesiaj z Diana pogadam o bigosie - jeszcze nie bylo !
images82.fotosik.pl/675/f8327b3c29e83d61m.jpg

mirasio
WSK-arzu,a czy dobrych piw niemieckich nie ma?? Toć Niemcy dobrym piwem stoją,tylko nie takim w stylu polskiego Lecha ,Tyskiego,Harnasia,bądź innych podobnych w smaku...do moczu końskiegomad
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock

www.mirasio.zafriko.pl
fabian harz
Witam,

Temat Piwo. Piwa o smaku konskiego moczu nie bedzie niestety.
Zamawiamy z malych prywatnych browarow lokalnych.
Chce zamowic duza przyczepe lodowke. Jak u Klausa. Co prawda nic za darmo nie jest ale cieple piwo lubi tylko moja zona :-)
Mam juz pare butelek do wyboru i proby i jakby cos to zapraszam do wspolnej degustacji i selekcji na miejscu.

Pozdrowko
Fabian

images82.fotosik.pl/679/f963a4e317942841m.jpg

Połączony z 06.07.2017 13:23:
A swoja droga kiedys dostalem od Kuby piwo marki Junak - to smakowalo jak konskie siki. Ale puszka sluzyla bardzo dobrze jako cienka blaszka do wszystkiego :-)
Edytowane przez fabian harz dnia 06.07.2017 13:23

Tomek Sz
fabian harz napisał(a):
A swoja droga kiedys dostalem od Kuby piwo marki Junak - to smakowalo jak konskie siki. Ale puszka sluzyla bardzo dobrze jako cienka blaszka do wszystkiego :-)

Bo to był ten nowy Junak Smile

Vicia
Też dostałem takie piwo od brata wiem ze przywiózł je z Płocka bo u nas na rejonie go nie było..

'P.s Fabian odebrałeś moje wiadomości na priv??Skrzynka ci działa?

fabian harz
Dziala, dostalem.

pelne rece roboty.

Pozdrowko
Fabian

images82.fotosik.pl/680/bdc002635f34080em.jpg

mirasio
Dobre piwo musi kosztować,mój rekord sprzedaży to 60 zł za 1/2 litra.Teraz modne piwa na aromatycznych chmielach amerykańskich,australijskich,nowozelandzkich.

www.mirasio.zafriko.pl
Przejdź do forum:

12,669,600 unikalne wizyty