22 October 2018 21:54
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mprojekt
18.10.2018 12:33
Jak ktoś chętny to od Hartmanna mam do opylenia cygaro, zrobiłem na nim może 20km bo syn nudził że za głośno na rybce, ale dla mnie Junak musi być głośny więc jak ktoś chętny to pisać. Na cygarze chod

zbyszek
08.10.2018 12:42
http://www.motory.
hg.pl/katalog/pols
kie/junak

ropsonn
04.10.2018 15:45
dla ciekawości dziś grzebiąc na alledrogo faktycznie znalazłem hartmanowy tłumik rybkę z nierdzewki za 320 zyla

zbyszek
03.10.2018 19:18
Hartmann kupiłem i są OK

CZESIO1958
03.10.2018 09:55
W zasadzie w grę wchodzi Hartmann. Mam i jest OK

Antyk
03.10.2018 09:36
Od kogo najlepiej kupić tłumik rybkę ?kogo polecacie?

mariuszm10
21.09.2018 09:57
czy ktoś z kolegów miał już doczynienia z płytkami blotnikami z MAR MOT u, zgodne sa wymiarowo z fabrycznymi?

pitersur
19.09.2018 16:51
Tak. Właśnie szukam coś podobnego albo oryginału.

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
XI Wildszwajnisko Grupy Motocyklowej Wild Junak w Herreden (D) - 09.-11.09.2016.
fabian harz
XI Wildszwajnisko Grupy Motocyklowej Wild Junak 2016.
(gdyby ktos nie wiedzial, niebieskie teksty sa podlinkowane - klik na nie prowadzi do strony internetowej)
Organizator: Motorrad-Gruppe Wild Junak

Data: 09.-11.09.2016

Miejsce: Forst-Farm w Nordhausen-Herreden

Zameldowania na forum, albo u organizatora Christofa Fabiana (Gurskiego ) w prywatnej wiadomosci (PW)
tel. komórkowy:
z zagranicy: 0049, albo +49 172 56 73 469
z Niemiec: 0172 56 73 469
(najlepiej wieczorem)

Nocleg albo we wlasnym zakresie (auto, namiot, przyczepa campingowa), albo w stodole na sianie.
Wyzywienie na miejscu.
Ceny (z roku 2015, ale nie powinny sie za bardzo róznic) sa narazie tutaj, chyba, ze cos zostanie jeszcze inaczej ustalone.

Rezerwacja bezposrednio u Diany.
tel. stacjonarny z zagranicy: 0049-3631-97 34 55
z Niemiec: 03631-97 34 55
e-mail:

Sprawy finansowe beda regulowane jak zwykle indywidualnie na miejscu.
Mimo to byloby lepiej, gdyby chetni do uczestnictwa w zlocie wczesniej sie tutaj zameldowali, aby Diana Forst, gospodyni Forst-Farm lepiej mogla skalkulowac ilosc potrzebnej zywnosci.

Adres:
Forst-Farm
Hochstedter Strasse 65
99734 Nordhausen - Herreden

Mapa - polozenie.
Na mapie Googla miejsce jest blednie zaznaczone - Forst-Farm znajduje sie po przeciwnej stronie szosy, czyli wyjezdzajac z Herreden po LEWEJ stronie.

Podjezdza sie kawalek podjazdem pod góre, przejezdza przez duza brame i jedzie dalej ta droga az do pierwszego budynku po lewej stronie.
Tam jest gospoda, gospodyni objektu Diana Forst i uczestnicy zlotu (chyba, ze sie jest pierwszym).

Dojazdy do Herreden:

1. z kierunku Szczecin

2. z kierunku Poznan

3. z kierunku Wroclaw

Dalsze informacje nastapia sukcesywnie w miare ich docierania do mnie.
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Zibi59
W tym czasie będę 40 km za Braunschwaigiem ,niestety autem,chętnie Was odwiedzę -jeśli można db
JUNAK + pelny bak= WOLNOŚĆ
jazda

Stary-WSK-arz
chętnie Was odwiedzę -jeśli można

Wiesz Zibi59
Fabian ma miekkie serce (!!!) i napewno ci pozwoli nas odwiedzis ( bo on inaczej nie moze haha)
Ja jednak jako znak rozpoznawczy proponowal bym przynajmniej kluczyk Junaka ktory bedziesz trzymal w rece oczywiscie lewa w gore.
Pozdrowionka
Stary-WSK-arz (przyjezdzaj chlopie smialo)

Zibi59
Stary-WSK-arz napisał(a):

chętnie Was odwiedzę -jeśli można

Wiesz Zibi59
Ja jednak jako znak rozpoznawczy proponowal bym przynajmniej kluczyk Junaka ktory bedziesz trzymal w rece oczywiscie lewa w gore.
Pozdrowionka
Stary-WSK-arz (przyjezdzaj chlopie smialo)

Jako zagorzały miłośnik tego sprzęta nawet w aucie nie rozstaje się z symbolem Junaka
images78.fotosik.pl/820/2d73a239e642e735m.jpg rock
JUNAK + pelny bak= WOLNOŚĆ
jazda

Stary-WSK-arz
Jako zagorzały miłośnik tego sprzęta nawet w aucie nie rozstaje się z symbolem Junaka

Czyli OK. biore to na siebie mozesz przyjechac (hahahahaha) i wachac spaliny jakiegos Junaka bo i z Braunschweigu beda do nas kamraci jechali.
Pozdrowionka
Stary-WSK-arz. I ja ciesze sie juz na spotkanie

A tak na serio otwieram dopisywajke jaka sibie kamrat Fabian dla ogolnej logistyki i zaopatzrenia zyczyl jest niniejszym otwarta

1. Fabian
2. Stary-WSK-arz
3. Zibi59
4.
5.
6.

MichalDE
1. Fabian
2. Stary-WSK-arz
3. Zibi59
4. MichalDE
5.
6.

mirasio
Z przykrością muszę stwierdzić ,że w tym roku zlot musi się odbyć bez Mirasiów. 11 września wracamy ze słonecznej Chorwacji,ale pozdrawiamy organizatorów i wszystkich uczestników zlotu,oraz uroczą gospodynię Dianę.
Aby pogoda dopisała...
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
micho
Nikt Ci w to nie uwierzy. Pewnie ze szpadlem przekopujesz okolicę w poszukiwaniu złotego pociągu Smile

1. Fabian
2. Stary-WSK-arz
3. Zibi59
4. MichalDE
5. Micho + firanka

fabian harz
micho napisał(a):

Nikt Ci w to nie uwierzy. Pewnie ze szpadlem przekopujesz okolicę w poszukiwaniu złotego pociągu Smile

1. Fabian
2. Stary-WSK-arz
3. Zibi59
4. MichalDE
5. Micho + firanka

6. Michal J.

Połączony z 26.08.2016 22:24:
Witam,
na stronie Diany jest drone przesuniecie czasowe, ale prosze przyjerzdzac w piatek 09.-11.2016
http://www.forst-...taltungen/
W tej chwili ma 24 zgloszenia.
Pozdrowienia
Fabian
P.S.
Prosze o krotkie zawiadomienie, zebysmy jak w zeszlym roku hoddogow wzdluz nie cieli :-)
Edytowane przez fabian harz dnia 26.08.2016 22:24
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

Stary-WSK-arz
Luuuuudzieeeee.......... Dziki......... Halooooooooooooo..!!!!!!!!!

Juz w Piatek sie w Herreden spotykamy, co wy na to. ????????

Kto jeszcze ???????

Ja sie ciesze na sptkanie z wami
Stary-WSK-arz

Krzysztof54
Stary-WSK-arz napisał(a):
Kto jeszcze ???????
Stary-WSK-arz

Witka.
Teoretycznie jutro po południu mamy zamiar, Muzyk i ja, wystartować z Księżyca w stronę Wrocławia. Tam przewidujemy nocleg i rano w piątek na Farmę. Gdzieś po drodze może spotkamy Zadziora, któren swoim żółtym Busem będzie jechał.
Pozdr

Połączony z 13.09.2016 20:09:
Jak zwykle było zajebiście GrinGrinGrin
Fabian , dzięki wielkie, że jeszcze Ci się chce !
Po przepięknej nocy na Wrocławskim Rynku nocleg mieliśmy z Muzykiem w pierdlu, ale uciekliśmy i na mięsko z browarem dotarliśmy do Herreden.
A w dodatku sponsor Andreas Grin zadbał żebyśmy stale byli pod wpływem GrinGrinGrin
Fajny objazd do Muzeum Kopalni Srebra, gdzie Zadzior kombinował, jak przejąć rodzinny biznes z Właścicielką rodzoną nad ... Śniardwami GrinGrin
Powrót standardowy GrinGrinGrin
Żabi skok do Warszawy, ledwie 860 km i na noc lądowaliśmy w ciepłych łóżeczkach GrinGrin
Dzięki wszystkim uczestnikom za spotkanie !
Pozdr
Edytowane przez Krzysztof54 dnia 13.09.2016 20:09
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
duell99
żałuję że co roku to spotkanie wypada w terminie bazarku w łodzi na którym muuuuszę być .... . Obiecuję że jak termin ulegnie zmianie to od razu się w Harzu melduję .

Vicia
no mi nie dane było zaszczycic was moja osoba los splatal mi figla no cóz moze w roku nastepnym nie obiecuje...
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

fabian harz
Witam,
Chlopaki ale przezylem szok!

Na zlocie pozyczylem Rafalowi glowice. Rafal z Mariuszem wieczorkiem w piatek przezbroili z jego glowicy osprzet (prowadnica jezdzila razem z zaworem) i Rafal mogl pojezdzic w Harcu i dojechac do domu. Co prawda moja glowica byla po regeneracji tzn nowe zawory i prowadnice , ale poza tym - gola w pysk. Rafal przyslal mi moja glowice ze trzy tygodnie temu, ale jej nie odpakowywalem. Dzisiaj wzialem sie za porzadki i szok!!!
Glowica kompletna z chromowanymi dodatkami, trzymacze, zaslepki, srubeczki, szpileczki, nakreteczki i uszczelki - nowka nie smigana, -zaworki swiecace, nowe sprezyny, pachnaca fabryka. Az mi glupio ze wczesniej nie otworzylem i podziekowalem.

images81.fotosik.pl/81/cfc6eef007e755a6m.jpg

Czynie to niniejszym. Rafal wielkie dzieki i naprawde sie nie spodziewalem takiego prezentu.

Pozdrowienia i oby wiecej takich niespodzianek w naszych kregach.
Fabian

Połączony z 26.06.2017 23:56:
Witam, przypominam o spotkaniu w Harcu.

W celu ocenienia potrzeb zaopatrzenia prosze o zgloszenie na priva. Wazne ilosc osob i sposob zakwaterowania.
W chwili obecnej sa jeszcze pokoje.

Zgodnie z tradycja jubileuszowego spotkania postanowilem zrobic losowanie wsrod uczestnikow paru atrakcyjnych nagrod. Glowna nagroda bedzie kultowy zabytkowy Motorower znanej firmy ROMET.

Sprobuje dolaczyc wzor blachy ktora bedzie pamiatka z tegorocznego spotkania.

Pozdrowienia z Harcu

Fabian

P.S.
Harc slynie ze spotkan czarownic, cos jak smok wawelski pod Wawelem.

images83.fotosik.pl/660/afa32ab27fe6c55bm.jpg
Edytowane przez fabian harz dnia 26.06.2017 23:56

mirasio
Fabianie Drogi PRZYJACIELU.
W tamtym roku niestety Mirasi nie było,ale w tym roku nie odpuścimy!!
Zamów proszę 2 pokoje jeżeli jeszcze są tak jak piszesz.Z góry dziękuję,a Twoją dobroć wynagrodzimy naszą obecnością w Harcu.Smile
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
rafi555
Jaki model rometa można wygrać?

Stary-WSK-arz
Hallo rafi555 - Darowanemu koniowi ...........

rafi555
Wiem, czysta ciekawość romeciarza Grin

Stary-WSK-arz
A i ja mam cos podobnego ale przypuszczam o wiele starsze: "Neckermann Condor" w oryginale, jeszcze niedotykany czyli nasz poczciwy stary (szary) Komarek na pedaly.
Znalazlem tutaj na jednym z bazarow w poblizu.
Stary-WSK-arz

fabian harz
Witam,
pare dni mialem compa w naprawie. Jezeli chodzi o Rometa to zostanie to niespodzianka.
Nie jest to Neckerman, do Neckermana mam tylko dowod i zbiornik.

Powoli wszystkie punkty programu zaczynaja ustawiac sie w jedna calosc. Bedzie mozliwosc dodatkowego zakwaterowania w pobliskim Hotelu. Z Diana organizujemy service wiec nikt nie bedzie musial jezdzic na podwojnym gazie.
Mam taki pomysl, zeby uczestnicy przywiezi jakies drobiazgi zapakowane jako prezenciki. Tym samym wzbogacimy losowanie w sobotni wieczor. Ja sponsoruje te spotkanie sam , wiec mam ograniczona ilosc fantow.

Krotko mowiac jezeli ktos ma jakiegos smartfona, rolexa, laptopa, gaznik amala, iskrownik od Jacka, dlugopis, czekolade, butelke soku, zabawke z lat dzieciecych czy inny drobiazg ktorego nie potrzebuje, to prosze zapakowac i przywiesc.
To taka tradycja w tych okolicach. Po losowaniu nastepuje zazwaczaj druga faza wymiany podarkow miedzy szczesliwcami, tak ze kazdy ma szanse zostac w pelni zadowolony.

Program ramowy: Piatek przyjazd - wieczorem niespodzianka po raz pierwszy ( jest w trakcie organizowania)
Sobota wyjazd 10 do najpozniej 14 Najdluzszy most wiszacy na swiecie - buduja dodatkowe parkingi bo sie dopchac nie mozna, w narodowym parku przyrody obok zapory wodnej , o 15,30 wyjazd do Manufaktury Whisky samochodami i rownolegle druga wycieczka do ( w trakcie organizacji)

Po kolacji spotkanie z ciekawymi ludzmi ( oczywiscie naszymi)

Ja juz sie ciesze na wasze pysie.

Pozdrowienia Fabian

images84.fotosik.pl/668/5e2de36f0b56b506m.jpg

Przejdź do forum:

10,378,378 unikalne wizyty