15 September 2019 23:07
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Garaż Tuningu » Silnik
 Drukuj temat
SKOŚNE KOŁA ROZRZĄDU - Jacek T
Czarek
Jacek a o cenie coś wspomnisz ??

Czarek.

http://czarekmotocykle.republika.pl/
Jacek T
Czarku cofnij kilka postów wcześniej wszystko opisałem ze szczegółami nie będę się powtarzał jest chyba na 2 stronie tematu.

JTWink
www.motocyklejacka.pl

www.motocyklejacka.pl
gaznikjunak
Czarek napisał(a):

Jacek a o cenie coś wspomnisz ??

Czarek.

Podaję na podstawie aukcji allegro. Uwaga, jest tam info - cytuję:

"Ze względu na zmianę taryfikatora opłat w allegro, informujemy o zwiększeniu cen naszych produktów sprzedawanych w serwisie o10%"

Czyli pewnie warto kontaktować się bezpośrednio, ale to tylko moje przypuszczenie. Przykładowo aukcja dotycząca koła pośredniego ma cenę 110, a na tej rozpisce 100. Cały zestaw kół 820, a suma z tej rozpiski 740.

-- KOLO PRĄDNICY - 40 ZŁ
-- KOŁO POŚREDNIE ODMY - 100 ZŁ
-- KOŁO SSANIE WYDECH 200ZŁ X 2= 400 ZŁ
-- KOŁO PODWÓJNE NAPĘDU POMPY - 120 ZŁ
-- KOŁA DO NAPĘDU ISKROWNIKA 40ZŁ X 2= 80 ZŁ

-- OŚ KOŁA POŚREDNIEGO ODMY 50 ZŁ
-- OŚ KOŁA ROZRZĄDU 50ZŁ X 2= 100 ZŁ
-- OŚ KOŁ A NAPĘDU ISKROWNIKA 20 ZŁ
-- POPYCHACZ KRÓTKI 50ZŁ X2= 100 ZŁ
-- PROWADNICĘ POPYCHACZA KRÓTKIEGO 40ZŁ X2= 80 ZŁ
-- PODKŁADKI HARTOWANE OPOROWE DO USTALENIA LUZU PO OSIOWEGO KÓŁ 5 ZŁ X 3= 15 ZŁ
-- ZESTAW DODATKOWYCH PODKŁADEK DO DOKŁADNEGO DYSTANSOWANIA W SILNIKU 10 ZŁ

GJ

Tomek Sz
gaznikjunak napisał(a):

Podaję na podstawie aukcji allegro. Uwaga, jest tam info - cytuję:

"Ze względu na zmianę taryfikatora opłat w allegro, informujemy o zwiększeniu cen naszych produktów sprzedawanych w serwisie o10%"

Zaraz to wydrukuję i lecę do szefa, żeby choć przy premii uwzglednił Smile

Mkfly
Cześć, może ktoś wypowiedzieć się o skośnych kołach po jakimś sensownym przebiegu?

jacekniemiec
KTOŚ ?

brzegorz
Witam, wyciągnięty do tablicy, napiszę trochę. Skośnie koła miałem założone chyba jako jeden z pierwszych, tzn nie ja tylko mój Junak Smile Najlepsza rekomendacja to chyba to, że założone i koniec na tym. W pewnym sensie zapomniałem o tym, że są założone skośne a nie proste. Fakt, że były zakładane na silnik wyremontowany i w związku z tym ładnie dopasowane luzy. Silnik pracuje bardzo „regularnie” bardziej szumi niż klekocze. Nie zaglądam tam bo nie ma po prostu po co, jest, pracuje, wszystko w jak najlepszym porządku. Tak jest ze wszystkimi rzeczami które są zrobione dobrze, założone - koniec tematu. Jeśli o mnie chodzi mogę z czystym sumieniem powiedzieć - polecam. Zrobiłem na tych kołach około 17 tyś km.
Grzegorz
Najbardziej szczęśliwi ludzie nie posiadają wszystkiego co najlepsze. Oni jedynie wydobywają wszystko, co najlepsze, z tego, co posiadają". Junak M10

ropsonn
Potwierdzam przedmowce , ja mniej więcej ten sam przebieg i tez tam nie zagladalem

Mkfly
No i o to chodziło.

Dzięki.

Przejdź do forum:

12,764,288 unikalne wizyty