18 August 2019 16:25
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
29.07.2019 17:39
Ma ktoś numer tel. Do Karol Najmowicz ???

bank
28.07.2019 21:35
Koledzy kogo polecicie do zrobienia remontu silnika lub jest ktos na forum kto sie podejmie ogólnie to trzeba wszystko przejrzeć kartery sa zgodne ale pokrywa rozrządu i skrzyni i dekle juz maja inny

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
Eskorta 30.04.2016
merh
Nadchodzi w moim życiu dzień,w którym pierścień to nie bedzie już tylko kolejny element do wymiany w junaku. Tym razem pierścień będzie dożywotni i napewno nie z Poznania. Zapraszam chętnych do eskorty w dniu mojego ślubu.Jeśli pogoda dopisze rzecz jasna.Miło byłoby posłuchać Janków obok siebie. Mój K4 jest juz w 80% gotowy do wylotu,siódema także,więc pojazd ślubny,wybrany już dawno przez narzeczoną, nie będzie odbiegał od reszty towarzystwa.
Ślub odbędzie się w Sernikach,woj.lubelskie,7km od Lubartowa. Uroczystość w kościele o 16.00,więc jesli ktoś będzie chętny,to o 15.00 lub z minutami możemy spotkać się pod domem Panny młodej,czyli Lonki Smile
Weźcie plecaki lub sakwy. Plecaczki żeńskie oczywiscie także.
Jeśli ktoś jest chętny,to proszę o PW.Podam szczegóły dojazdu. Życzcie pogody na ten dzień Smile
>:)

Zibi59
No to teraz Maćku pożegnasz się z ,,wolnością,,zakręt junaczeniejazda będzie BE
wszystko co z nim związane piwko będzie BEwall-ale mimo wszystko przyjmijcie z Lonką gratulacje.
Jako że mam do Was ,,rzut beretem,, jeśli tylko do tego czasu zjadę( a raczej na pewno) będę zaszczycony możliwością uczestniczenia w tak donioslym wydarzeniu.
proponuję zrobić zapisywajkę ,żeby można było razem wyruszyćgg36
1. Zibi 59
JUNAK + pelny bak= WOLNOŚĆ
jazda

Vicia
No mnie raczej nie będzie ale pomyślności na tę nową drogę życzę z całego sercagg36
P.S
12 kwietnia U mnie już będzie 7 rocznica,leci nawet nie wiadomo kiedy..
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

merh
Moja wolnosc sie nie kończy w żadnym calu Smile akurat o moją pasję jestem spokojny,bo Lonka ją ze mną dzieli na swojej WSK,bądź w wózku.Taki moj rodzynek wśród tych "albo motor albo ja". I jakby ktoś nie wiedział co to za dziwne imię,to w dowodzie ma Ilona Wink

Junaktemple
Byla taka jedna co to motory albo ja i niestety musiala odejsc:-)
Pomyslnosci na nowej drodze zycia, chociaz tak naprawde nic sie pozniej nie zmienia...
Junaktemple

pawel89
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życiaGrin Moja żona jak pierwszy raz zobaczyła junaka po zakupie powiedziała weź to sprzedaj bo nie naprawisz go nawet za 10 lat. Remont trwał niecały rok a wtedy już jej nie trzeba było namawiać na wsiadanie za pasażera bo sama pyta kiedy jedziemy w trasęWink

CZESIO1958
Echhhhhhh
I powodzenia na nowej drodze Życia 😇
Ja mam 34 lata starzy >:)
I zaznaczyła że na motor nie wsiądzie płącze
Ale toleruje i jest spoko.
Czasem tylko marudzi ile to kasy idzie na wraki he he he he

arekba
Wszystkiego najlepszego :-) Jak wszędzie są plusy dodatnie i plusy ujemne, z perspektywy prawie 25 letniego stażu, tych dodatnich jest zdecydowanie więcej, czego i Wam życzę :-) No i mam nadzieję, że i weteran aprobuje Wybrankę Pfft

Arek

jurek53
witam.
wszystkiego najlepszego-dużo zdrówka-dzieciaczków z uśmiechniętą buzią- samych słonecznych dni....
ja "to"mam już za sobą blisko 40 wiosenek.nawiasem mówiąc,dalej mam zezwolenie cieszyć się i "głaskać 1dną i 2gą miłość miłość w garażuPfft.../ShockSad

zelmot
wszyskiego dobrego.
Amatorzy zbudowali arke,a zawodowcy tytanika....

geosmol
Pewnie (jak nic niespodziewanego się nie wydarzy) będę merh-u to Wam osobiście złożę życzenia. U mnie 23 lata temu również w kwietniu ponad 60 motocykli zjechało pod blok. piwko piwkogg36
Junak M-10 '62 z wózkiem bocznymGrin
Junak M-10 '63
WFM M-06 '62

Zibi59
geosmol napisał(a):

Pewnie (jak nic niespodziewanego się nie wydarzy) będę merh-u to Wam osobiście złożę życzenia. U mnie 23 lata temu również w kwietniu ponad 60 motocykli zjechało pod blok. piwko piwkogg36

czyli Wojtku razem nawiedzimy ,,mlodych,, jazda
JUNAK + pelny bak= WOLNOŚĆ
jazda

rafi555
starsi junakowcy pewnie znają powiedzenie "kto ma junaka jest panem wsi"
i pewnie dlatego dziewczyny kochają junakowcówzdzi

Vicia
O a co do pierścienia na palcu,zawsze można nim piwo butelkowe odkapslowac i to wcale jest nie prawda ze ten GPS,jest nie przydatny.
Junak M10,Jawa TS 350,SHL M11,WFM M06,WSK 125,Panonia Tlf 250,VWgolf I cabrio 79"/

merh
Serdecznie dziekuje za mase zyczen.mam nadzieje ze sie zobaczymy.

Połączony z 18.04.2016 18:54:
AktualizacjaPffto kawalerskim widze na jedno oko i jestem po pierwszej operacji.malo prawdopodobne zebym poprowadzil zestaw. Trzeba miec pecha jak sku..yn zeby odlamek luski lub pocisku, 7x5mm wbil sie w srodek oka i rozpieprzyl wszystko po drodze.i do tego ja tylko nagrywalem kamera.parada pewnie sie odbedzie,ale pol roku pracy psu w d.
Edytowane przez merh dnia 18.04.2016 18:54

Marcin
Tak duży przedmiot wbił Ci się w oko?? Z okiem będzie wszystko ok? Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Scrambler 616 .349

CZESIO1958
Nasz kurde to pech
Powrotu do zdrowia życzę.

mariuszm10
ło masz ci babo placek... oby dobrze się wygoiło, powrotu!

geosmol
no to Maciek współczuję Ci. Nie wiem co powiedzieć w tej sytuacji. Wracaj chłopie do zdrowia. gg36gg36gg36
Junak M-10 '62 z wózkiem bocznymGrin
Junak M-10 '63
WFM M-06 '62

Vicia
O ku..., tylko tyle jestem w stanie powiedzieć.Nic przyjemnego

Przejdź do forum:

12,669,587 unikalne wizyty