15 September 2019 23:02
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Zobacz temat
SFM Junak » Junak w trasie » spotkania
 Drukuj temat
Besiekiery
TadekS
Czy ktoś się wybiera do Besiekier z okolic Radomia, Kielc lub z innych miast ale przejeżdżając niedaleko Radomia, Kielc?
TadekS

jachu
Jadę w Piątek rano godz 7 z Stargardu czy ktoś się dołączy

Roland
W czwartek po południu, po robocie, ze Szczecina ruszają Sławek, Mateusz Hero, Roland. Jedziemy do Zibimeca. Tam śpimy i rano ruszamy do B77.
Trasa: Trzcianka, Czarnków, Oborniki, Gniezno, Witkowo, Słupca, Konin, Koło, B77
Janek - proponuje spotkać sie na trasie może w Czarnkowie.

Szkoda, że Kielce nie bardzo mamy po drodze, byśmy bardzo chetnie do wycieczki wciągneli TadkaS.

fabian harz
Fajnie macie - pojezdzicie sobie.
Ja z Harasiem planujemy sie spotkac na Ringu berlinskim w piatek w poludnie. Pewnie bedzie tlocznie. Niestety z przyczepami.
Rolandzie juz sie ciesze na Twoj widok :-)
No to do zobaczyska
Fabian
Junak to pretekst , zeby spotkac fajnych ludzi...zreszta, to niewazne co sie ma miedzy nogami.

Warsztat, czesci, holowanie, ciepla micha, kimanko, znaczek na pamiatke, uscisk przyjacielskiej dloni.

mirasio
Wyjeżdżamy z kol Andrzejem z Wałbrzycha o godz13,być może ktoś dołączy do nas we Wrocławiu.
Wrocław,Oleśnica,Syców,Ostrzeszów,Warta,Uniejów,B77.
Trasa od Oleśnicy wydaje się być bardzo folkową spokojną Junakową,300 km wg Google.
Też się cieszę ,ze Was znam.
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock
Kibol LUKS Aquarius Bielawa

www.mirasio.zafriko.pl
Krzysztof54
Witam.
Dzisiaj do B77 poszedł transport Kołowy pod dowództwem Kalosa - koszulki, znaczki, sznurek do snopowiązałek, pogrzebacz ...
Jutro około 16 z Łobórki wyrusza kilku motonitów, a po drodze dołączaja Kamraci z Socho, Skierniewic, Żab aby na rano w piątek wszystko było prawie gotowe na przyjęcie Gościóf Grin
Pozdrawiam

PieS
Gulasz ma być gotowy na 17 ....
Smile
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Roland
Z Zielonej Góry jedzie w piatek do B77 kolega Zenek. Ja pisałem, że będziemy nocować w Parowozowni Wolsztyn, ale zostałem przegłosowany, pojedziemy inna trasą. Do parowozów pojedziemy w lato - noleg w Parowozowni - cudowny klimat wczesnego PRL Wink byłem, widziałem - budynek stoi jakieś 20 metrów od obrotnicy.

Krzysztof54
Witka.
Podobno niektórzy mówią, że było nie źle Smile
Inni, że trzeba powtórzyć Grin
Dziękuję za to, że przybyliście i zrobiliście mi olbrzymią frajdę swoją obecnością :-)))
Atmosferę każdego spotkania tworzą Uczestnicy i Wy wszyscy stworzyliście fajne wydarzenie
A na szczegóły przyjdzie czas :-)))
Pozdrawiam
Krzysztof54

PieS
52 Junaki pod zamkiem .
Piękny widok GrinGrinGrin
K54
Warszawa, warstacik, części, holowanie Smile

www.yalo.eu
Pawel84
Krzychu fotki, focie, zdjęcia, filmiki, filmy, Grin

Stary
Duże podziękowania dla organizatorów za zebranie ekipy! Spokojna okolica i dużo przestrzeni, tak jak lubię, świetna miejscówka Smile Fajnie było znowu zobaczyć znajome twarze.

Kiedy powtórka?
Fabryka Junaków
Zapraszamy na http://www.fabryk...

jachu
Było super , pod każdym względem nawet pogoda wytrzymała, dziekuję

zibimec
czesc
Moze mam wyjątkowe szczęście , ale deszczu udało mi sie uniknąć
Droga gładko , obyło sie bez mandatów .
Impreza udana , poznałem kilku nowych kolegów,nawet z MC Boruta Wink w Leczycy
Krzysio jak zwykle zawsze uśmiechnięty dwoił się i chyba nawet czworzył aby każdy zadowolony był. Ja także doze optymizmu otrzymałem , znalazł chwile , aby w najbardziej nerwowym momencie pomoc Junaka uruchomić. Dzieki Krzysiu.
pozdr
zibimec
kibol LUKS Aquarius Bielawa

MarcinT
Było fajnie, pogadać ze starymi, poznać nowych.
Jedynie trochę krótko ale to już nie wina organizatora. Smile
Pogoda dopisała, Junakowcy też.

Niestety spóźniłem się na wielkie zbiorowe zdjęcie w sobotę rano.
Na szczęście Czarek, obiecał mi że mnie dokleją. Wink
Pozdrawiam
MarcinT

mirasio
Spotkanie udane,powrót bez przygód(chociaż na lawetce).Pogoda niestety nie dopisała tak jak byśmy chcieli,w sobotę w czasie przejażdżki(120km)zimno jak 100 Łęczyckich diabłów.Mam tylko jedno zastrzeżenie,miało być truskawkowe i niestety było z czarnej porzeczki.Zdjęcia zamieściłem TU https://picasaweb...ekiery2012
Jazda motocyklem jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może robić w ubraniu.rock

www.mirasio.zafriko.pl
kalos
fajnie było, dzięki Zibi za dysputy. Równy z Ciebie gośćSmile
Beloved God

zibimec
Cześć
bo spotkania w realu to inna strona medalu ;-)
Fajnie było
link z fotkami tutaj
https://picasaweb...directlink
pozdr
zibimec
kibol LUKS Aquarius Bielawa

grzegow
Krzychu będziesz miał moją żonę zawsze na zlotach bo bardzo się jej spodobało .W pierwszym momencie chciała bym ją rano do pociągu zawiózł ale po przejeździe to nie chciało się jej wracać. Fabian w głowie namieszał i też ma ochote do Niemiec jechać . Wielkie dzięki za fajną impreze i czekamy na bis Wink

Brzoza
Było całkiem sympatycznie!!
Poznałem paru szalonych Junakowców, spotkałem starych znajomych! Sam miód w uszachSmile)

Dzięki i do zobaczenia następnym razem. (może w Zabrodziu na początku września??)
Czarnośliwie - nocleg, mikrowarsztacik, garażyk, pomoc w promieniu 50 km (albo i dalej jak będzie trzebaSmile

www.4zlotpunkowy.pl

levis
Cześć,

dziękuję i tutaj wszystkim za wspólne spotkanie.
Organizatorom już dziękowałem, ale tego nigdy za wiele: Krzysiu, PiotrCusiu -> dzieki, dzięki, dzięki!!
Fajnie było spotkać starych znajomych i poznać nowych Junakowców.
Szczególnie zaś cieszę się, że miałem okazję uścisnąć prawicę Janka Kozaka i Fabiana. Szacun. Wiadomo za co.
Załączam linkę do zdjęć https://picasaweb...kiery2012#

Na analogowe trzeba będzie trochę poczkekać...

mirasio
Jest i filmik wraz z napisanym "poematem"dla ludzi wiernym sprawie JUNAKA http://www.youtub...e=youtu.be

www.mirasio.zafriko.pl
Przejdź do forum:

12,764,207 unikalne wizyty