19 May 2019 21:37
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mariuszm10
09.05.2019 08:06
Szukam kogoś z okolic Lublina chętnego do skręcenia mojego junaka na nowo. Wymiana/naprawa zużytych elementów i zaprawki lakiernicze plus wózek bez silnika...

Junaktemple
19.03.2019 22:46
Krzysiek L: http://www.sfm-jun
ak.pl/forum/viewth
read.php?thread_id
=3604&highlight=gal
eria&pid=39555#post
_39555

Krzysiek L
19.03.2019 18:14
Witam. Panowie jak dodac zdjecie w poście?

Junaktemple
12.03.2019 09:20
Czyli jednoznaczny wniosek ze trzymac nie warto, tylko co robic z kolejna zawartoscia bo moze sie okazac (niejeden juz sie przekonal) ze to bledne kolo beer post-3626

adam_r100gs
11.03.2019 21:08
No taaa, plastir, plastir. jak trzymasz taką latami, to paruje przez ściankę:>

Junaktemple
10.03.2019 21:56
Nie chodzi o zawartosc tylko material. No chyba ze sa platiczane Wink Bardzo mi sie kodoba ta maskotka. Trzeba bedzie pomyslec o czym u mnie Smile

adam_r100gs
10.03.2019 21:37
No jak nie ma, skoro to Dragon Rally - zlotowa maskotka przecie. A butelki - przy obowiązujących limitach mógłbym to chlapnąć i dalej jechać bez strachu.

Junaktemple
09.03.2019 10:11
¨ostatnia,bo mówię stanowcze "nie" kolejnym¨ buhahahahaha!!!! No juz mnie przekonales:-))))
A ten smok ma jakies specjalne znaczenie? Poli sie nie czepia do tych butelek?

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Pytania i odpowiedzi: regulamin
Pytania i odpowiedzi >regulamin
Jakie są zasady?
Jakie są zasady?
Wszyscy użytkownicy Portalu zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

1. Portal sfm-junak zrzesza sympatyków polskiego motocykla Junak, produkowanego w Szczecińskiej Fabryce Motocykli w latach 1958 - 1965. 2.Portal udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum dyskusyjnego, które jest miejscem wymiany materiałów, opinii, spostrzeżeń zbieżnych z tematyką Portalu oraz poszczególnych działów forum.
3. Głos w dyskusji mogą zabierać tylko użytkownicy zalogowani, którzy zobowiązani są za zamieszczania swoich postów w sposób przemyślany i robią to na swoją własną odpowiedzialność.
4. Niedopuszczalne jest wygłaszanie opinii oraz zamieszczanie materiałów sprzecznych z prawem, a w szczególności związanych z:
- nienawiścią rasową, religijną, etniczną;
- nazizmem, komunizmem, przemocą, pornografią;
- przejawami jakiejkolwiek dyskryminacji.
5. Niedopuszczalne jest także umieszczanie w ramach forum dyskusyjnego:
- wszelkich treści uznawanych powszechnie za obraźliwe
- moralnie naganne, szkodliwe
- naruszające prawa innych użytkowników oraz osób trzecich.
- komentujących bieżące wydarzenia polityczno - społeczne
6. Zamieszczanie treści reklamowych nie związanych z tematyką portalu jest zakazane. Wszelkie reklamy związane ze światem Junaka są dopuszczalne w dziale Bazar
7. Na forum obowiązuje pisownia zgodna z zasadami określonymi w języku polskim.
8. Na forum nie wolno pisać postów, których celem jest sprowokowanie kłótni, obrażanie innych użytkowników, szerzenie kłamstw i chamstwa.
9. Forum opiekują się moderatorzy, którzy mogą zamykać tematy, przenosić je, dzielić, łączyć , edytować i kasować posty o których sądzą, że naruszają niniejszy regulamin.
10. Każdy może robić ze swoim motocyklem co chce, innym nic do tego. Niedopuszczalne są złośliwe uwagi na temat technicznych przeróbek dokonywanych przez innych uczestników Portalu na swoich motocyklach. Wyjątek mogą stanowić konstruktywne uwagi dotyczące bezpieczeństwa.
11. Użytkownik ma prawo do podania swoich danych osobowych takich jak: personalia, adres e-mail, numery komunikatorów internetowych, poprzez edycję własnego konta użytkownika. Każda osoba umieszczająca takie dane wyraża zgodę na ich publikację i przetwarzanie w ramach Portalu.
12. Zabrania się ponownej rejestracji użytkownikom, którzy posiadają już jeden profil na Portalu (poza przypadkami uzgodnionymi z Administracją, będącymi wynikiem np. utracenia hasła).
13. Użytkownik wypowiadający się na forum wyraża jednocześnie zgodę na przytaczanie jego wypowiedzi przez innych użytkowników oraz na cytowanie jego wypowiedzi w innych częściach Portalu bez uprzedniego zapytania.
14. Strona nie jest przytułkiem dla umysłowo upośledzonych. Nie mamy ambicji leczenia ułomności. Dlatego osoby nierozumiejące informacji wysłanych do nich lub jasno przedstawionych zasad uczestnictwa na stronie, zostaną odseparowane od strony.
15. Zamieszczając treści w ramach Portalu, a w szczególności na forum, użytkownik zobowiązuję się do przestrzegania praw autorskich ewentualnie cytowanych osób oraz podawania pełnych źródeł wykorzystywanych materiałów. Wszelkie naruszenia praw autorskich osób trzecich obciążają bezpośrednio osobę publikujące takie materiały.
16. Przesłanie materiałów do portalu (artykuły, zdjęcia i inne), o ile autor nie zaznaczy inaczej, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezterminowe wykorzystywanie. Decyzja o fakcie oraz terminie publikacji należy tylko i wyłącznie od Zarządu Portalu. Wszelkie uwagi i zastrzeżenia zgłaszane po fakcie publikacji (poza przypadkami naruszenia prawa autorskiego i prawa osób trzecich) nie będą rozpatrywane.
17. Wszelkie zmiany regulaminu mogą być przeprowadzone wyłącznie po uzyskaniu akceptacji większości użytkowników Portalu w demokratycznych wyborach.
18. Organem decyzyjnym w Portalu SFM-Junak jest GTK - Grupa Trzymająca Kierownice. Zasady wyborów członków GTK określone zostaną w oddzielnym regulaminie. Za techniczną stronę Portalu odpowiada Admin.
19. W przypadku wątpliwości co do stosowania niniejszego Regulaminu przez innych użytkowników, każdy ma prawo poinformować GTK o osobie naruszającej jego postanowienia.


Do góry

12,341,035 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.