15 September 2019 23:06
Losowa Fotka
Translator
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bank
08.09.2019 11:53
Kupie automat zmiany biegów nowy typ regulowany dwoma śrubkami ktos ma ???

Suchy
27.07.2019 19:54
motorcyclesm10, zrób swoją spręzynkę do nowego ze szprychu rowerowej, tylko zeby oczko nie było za duże, u mnie chodzi malinowo

Vicia
20.07.2019 19:53
Dziękuję za podpowiedź. Wink[b]

adam_r100gs
20.07.2019 17:16
Niechaj tamkoledzy pomierzą, ja tylko dodam, że musisz wsadzić w główkę wałek, bo ścianka się zapadnie:> Akurat wymiar wałka mi tu już kolega podawał...

Vicia
17.07.2019 23:08
Hey chłopy.-zapytanie jakie powinny być numeratory do numerów które są na główce ramy.Chodzi mi o rozmiar.Podrzuci ktoś?

motorcyclesm10
17.07.2019 10:02
Poszukuję zestawu naprawczego aparatu zmiany biegów nowy typ ktoś cos

Czarny
10.07.2019 14:50
Brać

CZESIO1958
10.07.2019 10:35
Brać Grin Nawet bez papieru Pfft

Archiwum shoutboksa
Language Switcher
Przetłumacz stronę

Pytania i odpowiedzi: regulamin
Pytania i odpowiedzi >regulamin
Jakie są zasady?
Jakie są zasady?
Wszyscy użytkownicy Portalu zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

1. Portal sfm-junak zrzesza sympatyków polskiego motocykla Junak, produkowanego w Szczecińskiej Fabryce Motocykli w latach 1958 - 1965. 2.Portal udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum dyskusyjnego, które jest miejscem wymiany materiałów, opinii, spostrzeżeń zbieżnych z tematyką Portalu oraz poszczególnych działów forum.
3. Głos w dyskusji mogą zabierać tylko użytkownicy zalogowani, którzy zobowiązani są za zamieszczania swoich postów w sposób przemyślany i robią to na swoją własną odpowiedzialność.
4. Niedopuszczalne jest wygłaszanie opinii oraz zamieszczanie materiałów sprzecznych z prawem, a w szczególności związanych z:
- nienawiścią rasową, religijną, etniczną;
- nazizmem, komunizmem, przemocą, pornografią;
- przejawami jakiejkolwiek dyskryminacji.
5. Niedopuszczalne jest także umieszczanie w ramach forum dyskusyjnego:
- wszelkich treści uznawanych powszechnie za obraźliwe
- moralnie naganne, szkodliwe
- naruszające prawa innych użytkowników oraz osób trzecich.
- komentujących bieżące wydarzenia polityczno - społeczne
6. Zamieszczanie treści reklamowych nie związanych z tematyką portalu jest zakazane. Wszelkie reklamy związane ze światem Junaka są dopuszczalne w dziale Bazar
7. Na forum obowiązuje pisownia zgodna z zasadami określonymi w języku polskim.
8. Na forum nie wolno pisać postów, których celem jest sprowokowanie kłótni, obrażanie innych użytkowników, szerzenie kłamstw i chamstwa.
9. Forum opiekują się moderatorzy, którzy mogą zamykać tematy, przenosić je, dzielić, łączyć , edytować i kasować posty o których sądzą, że naruszają niniejszy regulamin.
10. Każdy może robić ze swoim motocyklem co chce, innym nic do tego. Niedopuszczalne są złośliwe uwagi na temat technicznych przeróbek dokonywanych przez innych uczestników Portalu na swoich motocyklach. Wyjątek mogą stanowić konstruktywne uwagi dotyczące bezpieczeństwa.
11. Użytkownik ma prawo do podania swoich danych osobowych takich jak: personalia, adres e-mail, numery komunikatorów internetowych, poprzez edycję własnego konta użytkownika. Każda osoba umieszczająca takie dane wyraża zgodę na ich publikację i przetwarzanie w ramach Portalu.
12. Zabrania się ponownej rejestracji użytkownikom, którzy posiadają już jeden profil na Portalu (poza przypadkami uzgodnionymi z Administracją, będącymi wynikiem np. utracenia hasła).
13. Użytkownik wypowiadający się na forum wyraża jednocześnie zgodę na przytaczanie jego wypowiedzi przez innych użytkowników oraz na cytowanie jego wypowiedzi w innych częściach Portalu bez uprzedniego zapytania.
14. Strona nie jest przytułkiem dla umysłowo upośledzonych. Nie mamy ambicji leczenia ułomności. Dlatego osoby nierozumiejące informacji wysłanych do nich lub jasno przedstawionych zasad uczestnictwa na stronie, zostaną odseparowane od strony.
15. Zamieszczając treści w ramach Portalu, a w szczególności na forum, użytkownik zobowiązuję się do przestrzegania praw autorskich ewentualnie cytowanych osób oraz podawania pełnych źródeł wykorzystywanych materiałów. Wszelkie naruszenia praw autorskich osób trzecich obciążają bezpośrednio osobę publikujące takie materiały.
16. Przesłanie materiałów do portalu (artykuły, zdjęcia i inne), o ile autor nie zaznaczy inaczej, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezterminowe wykorzystywanie. Decyzja o fakcie oraz terminie publikacji należy tylko i wyłącznie od Zarządu Portalu. Wszelkie uwagi i zastrzeżenia zgłaszane po fakcie publikacji (poza przypadkami naruszenia prawa autorskiego i prawa osób trzecich) nie będą rozpatrywane.
17. Wszelkie zmiany regulaminu mogą być przeprowadzone wyłącznie po uzyskaniu akceptacji większości użytkowników Portalu w demokratycznych wyborach.
18. Organem decyzyjnym w Portalu SFM-Junak jest GTK - Grupa Trzymająca Kierownice. Zasady wyborów członków GTK określone zostaną w oddzielnym regulaminie. Za techniczną stronę Portalu odpowiada Admin.
19. W przypadku wątpliwości co do stosowania niniejszego Regulaminu przez innych użytkowników, każdy ma prawo poinformować GTK o osobie naruszającej jego postanowienia.


Do góry

12,764,278 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.